زنان معترض در شاهین باغ رای در دسته برای نگه داشتن اضطراب زنده

در نشستن-در بیش از یک ماه در برابر تابعیت متمم قانون زنان معترضان در شاهین باغ رای دادند در دسته در روز شنبه به طوری که اضطراب و بی پیرایه باقی می ماند. در حالی که برخی از زنان رای دادند در صبح دیگران تصمیم به دریافت انگشتان دست خود را امضا و در بعد از ظهر و باقی مانده در شب.

 

Mehzabeen قریشی که در بازگشت به اعتراض سایت پس از رای گیری گفت: “من در خانه بنشینم اجازه دهید به دیگر زنان در خانه و بیرون رفتن و رای دادن. در حال حاضر من باید پیوسته آنها را در اینجا در شاهین باغ پس از رای گیری. من رای دادند و امروز برای تضمین دموکراسی است.”

Zaheeda خان یکی دیگر از ساکنان شاهین باغ گفت: آنها تصمیم به رای دادن در دسته.

“زنان در اینجا تصمیم گرفته بود یک روز قبل از رای گیری است که برخی از آنها را برای رای گیری در صبح در حالی که دیگران خواهد ماند برای کارهای. دیگران را در بعد از ظهر و پس از آن دوباره به اعتراض سایت.

“توسط شب ما خواهد بود یک خانه کامل دوباره تمام بشود به ادامه اعتراض ما,” او گفت:.

زهرا شیخ گفت: آنها مصمم به اعمال حق خود برای رای دادن به عنوان آن بسیار مهم است برای یک دموکراسی است.

“ما در آغاز روز ما که دانستن آن خواهد شد از اهمیت برای ما است. ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که دموکراسی زنده می ماند از این رو هر شهروند شاهین باغ است, رای گیری,” او گفت:.

در این میان مردان از شاهین باغ پر در اعتراض سایت زمانی که زنان معترضین به دور از اتمام کارهای داخلی.

در نظر گرفتن یک تطبیق در اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath را “بریانی” سخن گفتن محمد ایوب یکی از ساکنان گفت: آنها در رای گیری برای اثبات یک نقطه است که آنها نه در خدمت هر “بریانی”.

آقای Adityanath خدمت کرده بود یک اخطار توسط کمیسیون انتخابات برای خود “Kejriwal, تغذیه بریانی در شاهین باغ” نظرات.

این شاهین باغ اعتراض سایت تا به حال تبدیل شدن به یک نقطه کانونی در BJP نظرسنجی انتخاباتی است.

“بسیاری از مردم گفته اند که ما معترض بودند برای دهلی انتخابات و برخی از احزاب سیاسی شد بودجه ما و خدمت ‘بریانی’ آنها باید بدانند که ما هنوز در اعتراض به دهلی آرا ادامه خواهد داد و اضطراب پس از رای گیری آقای ایوب گفت.

“هیچ حزب در خدمت ما “بریانی’ زنان طبخ و مواد غذایی را به خوراک معترضان,” او اضافه شده است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر