کریکت زنان | تاس متصل می شود و تیم هند می گوید Smriti Mandhana

ستاره, درب بازکن, Smriti Mandhana در روز دوشنبه نشان داد هند تیم کریکت زنان داد و ستد خفاش و توپ برای تاس در حفظ و نگهداری اوراق قرضه خود را با بازی ludo با هم آنلاین.

BCCI در دوشنبه توییتی تصویری از Mandhana صحبت کردن در مورد چگونه او در حال گذراندن زمان در این زمینه است. “ما همه دوستان با هم بازی ludo online, به طوری که ما را نگه می دارد تمام پیوند ها” Mandhana گفت.

آس خمیر مانند دیگر ورزشکاران تبدیل شده به صفحه اصلی تمرینات به ماندن فیزیکی مناسب است. “جا ماندن بسیار مهم است بنابراین من کار کردن. من نگه داشتن در تماس با مربی و دریافت بازخورد. او را نگه می دارد برای ما ارسال تمام رژیم ما باید به دنبال” Mandhana گفت.

23 سال است که با بهره گیری زمان با خانواده اش تلاش دست خود را در پخت و پز و کمک کردن با کارهای دیگر.

“دیگر چیزی که من می خواهم به صرف زمان با خانواده ام. من در حفظ و کمک به مامان پخت و پز. من حدس می زنم شستن ظروف تبدیل به بخشی از زندگی روزمره من و عشق من نگران برادر من به عنوان به خوبی. این تفریح و سرگرمی مورد علاقه من,” او گفت:.

“نکته سوم من عشق است, تماشای فیلم. من یک فیلم بزرگ چرم گاومیش. بنابراین من مطمئن شوید که من دو-سه فیلم از یک هفته هنوز بسیاری از آنجا که من نمی خواهم به معتاد دریافت کنید. من می خواهم به صرف زمان با خانواده من است.”

اما خواب ساعت چیزی است که او لذت می برد بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>