یک هفته پس از بازگشت از زنان هند تور استرالیا — که در آن Harmanpreet Kaur جوان دسته از آن ساخته شده به فینال سه سری شامل استرالیا و انگلستان و به دنبال آن با زوم به T20 World Cup final — سر مربی W. V. رامان به یاد می آورد این سفر با هندو. گزیده ای:

چگونه شما جمع کردن تور استرالیا?

در هر دو مسابقات دختران قطعا خوب بود. آنها در سه سری در برابر دو بهتر طرف و در جام جهانی ما قرار داده شد در گروه سختی.

به برنده تمام بازی های لیگ و واجد شرایط کاملا یک دستاورد داده است که آن را یک جوان جانبی که هنوز هم بر روی یک منحنی یادگیری در T20s. اگر شما همه این را به حساب این تور بود قطعا یک موفقیت است. بله برنده نهایی شده اند اما این چیزها اتفاق می افتد در ورزش است. شما می توانید آن را کمک نمی کند.

دقیقا همان چیزی را اشتباه رفت و در پایان ؟ آیا بسته بندی شده در خانه میکروگرم به دختران است ؟ و یا آن را در مطابقت با فشار ؟

نکته این است که در یک T20, بازی, شما به سختی می توانید باز گشت. زمانی که برای اولین بار 30-40 دقیقه به دور از شما آن را بسیار دشوار است برای شما برای باز گشت.

فقط به یک نقطه زمانی که من با KKR (به عنوان دستیار مربی) ما بازی CLT20 نهایی (در سال 2014) در برابر CSK. Raina ساخته شده مسخره از یک تعقیب و گریز 180-به علاوه که در آن او را به یک شروع و هرگز به عقب نگاه کرد. مشابه نوبت پخش شد توسط الهام Healy. هر چه او سعی کرد که بعد از آن آمد. همه عوامل دیگر و دیگر استدلال ما می تواند از فکر می کنم فقط اتفاقی اما بلند و کوتاه از آن است که در T20s این چیزها اتفاق می افتد.

آیا می توان گفت افزایش سه نوجوان batters است بزرگترین سود از این سفر ؟

البته. اشاره کردم قبل از ترک هند است که ما بازیکنان است که می تواند به تبدیل شدن به مسابقه برندگان خود به خود و طرف پنبه حلاجی شده است که قطعا به مراتب مجهز تر از آن بود که من در زمان بیش از.

ما را شناسایی کرده اند که استعداد و بازیکنان است که می تواند اندازه گیری تا به آنچه مورد نیاز است در سطح بالا. و همچنین کار بر روی مهارت های خود را به عنوان به خوبی به عنوان تناسب اندام. که به شما می دهد کمی از اعتماد به نفس از آن را برخی از زمان پیش.

در حالی که اسپینرها ادامه آمده خوب سرعت, بازی بولینگ, محرومیت Shikha Pandey همچنان یک نگرانی جلوتر از سال آینده ODI جام جهانی…

ریسندگی را خواستار شده است این عکس برای چند سال در حال حاضر. ما نیاز به شناسایی یک زن و شوهر از سریع پرتاب کنند و آن را به آنها را برخی از زمان برای تبدیل شدن به سازگار نوازندگان. آن را نه یک کار آسان بولینگ سریع به خصوص برای دختران هندی که نسبتا ضعیف تر از دختران قفقازی. بولینگ سریع است که بسیاری از کار سخت بود آن مرد یا زن. چالش های در حال رفتن به کمی بیشتر در زنان کریکت.

دو ارشد batters — Harmanpreet و Smriti — تا به حال متوسط در جام جهانی. چه شما آن را نسبت به?

من شخصا احساس کردند که آنها overkeen به خوبی انجام دهد. من فکر می کنم هنگامی که آنها را دیدم و این تیم انجام در tri-سری فکر می کردند ممکن است این شانس بزرگ به ادعای سران و باید احتمالا احساس نیاز به آنها را به بازی خود را.

گاهی اوقات حتی برای با تجربه ترین و یا تحسین هنرمندان تمایل به دریافت overkeen می آید. که احتمالا به همین دلیل از آنجا که شما نمی توانید آن را نسبت به هر چیز دیگری. هر دو آنها باید انجام شود و برای مدت طولانی در سراسر فرمت های. شاید آنها overkeen و می خواستم برای انجام هست به شدت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی