زنان T20 جام جهانی: هند به پیشرفت نهایی

بدون شکست در مرحله گروهی رو هند را به ازدواج زنان T20 World Cup final پس از گذشته چهار برخورد در برابر انگلستان بود شسته در سیدنی در روز پنج شنبه.

مداوم باران از صبح امروز با تاخیر پرتاب و در نهایت نیمه نهایی نامیده می شد بدون توپ در حال دگرگون گرفتن از سرخپوستان به قله برخورد و خروج بازیکنان انگلیس در اشک.

“واقعا خسته کننده است. چگونه ما می خواستیم از جام جهانی به پایان برساند برای ما. بدون رزرو روز هیچ شانسی برای گرفتن بازی و در نهایت که از دست دادن در برابر آفریقای جنوبی هزینه تماس با ما” یک نژند کاپیتان تیم ملی انگلستان هدر شوالیه گفت: پس از بازی رها شده بود.

او هند همتای Harmanpreet Kaur همچنین توافق کردند که در مرحله نیمه نهایی باید به حال یک روز رزرو یک درخواست بود که ساخته شده توسط کریکت استرالیا اما توسط ICC.

“تاسف ما نمی توانید یک بازی اما قوانین وجود دارد و ما باید به دنبال آن است. داشتن رزرو در روزهای آینده خواهد بود یک ایده بزرگ” گفت: Kaur.

 

شوالیه گفت: تیم او پرداخت قیمت برای شروع مسابقات هست. “این همه بسیار به زبان انگلیسی است که آن را نمی صحبت کردن در مورد آب و هوا و زدم. این احساس که ما به دست آورده کمی از شتاب در گذشته چند بازی بودند و ما پمپ برای نیمه نهایی,” او اضافه شده است. “درس ها برای برنده شدن در این بازی برای اولین بار من حدس می زنم (می خندد). آن را تبدیل به یک روند نه برای شروع خوبی در مسابقات و است که هزینه های ما است.”

هند در صدر گروه A با چهار پیروزی در عنوان بسیاری از مسابقات در حالی که انگلستان به پایان رسید دوم در گروه B با سه برد و یک شکست.

“از روز اول ما جدید ما باید برای پیروزی در تمام بازی های که در مورد نیمه اتفاق نمی افتد که می تواند سخت برای ما است. در آن حس اعتباری به این تیم برای پیروزی در تمام بازی ها” گفت: Kaur. “همه به دنبال در صفحه لمسی بزرگ – Shafali (Verma) و Smriti (Mandhana). آنها به ما خوب شروع می شود و کمک می کند که. من و Smriti در حال تلاش برای گذراندن زمان بیشتری در شبکه,” او اضافه شده تأمل در خود و Mandhana را تا کنون بی تفاوت فرم.

“ما به دنبال مثبت تر در حال حاضر. متاسفانه ما نمی آیند تا با نوبت اما ما هم تیمی هستند و در پایان روز آن را یک بازی تیم است.”

انگلستان به پایان رسید دونده تا در نسخه قبلی.

اگر دوم نیمه نهایی بین آفریقای جنوبی و قهرمان استرالیا نیز شسته و سپس Proteas پیشرفت خواهد کرد و به قله پس از برخورد آنها در صدر گروه خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید