زنان T20 جام جهانی: هند پست زیر پر 133-8 مقابل نیوزیلند با وجود Shafali به 46

جوان بازکن Shafali Verma شکست 34-توپ 46 اما هند frittered دور جامد شروع به ارسال زیر پر 133 هشت برابر نیوزیلند در خود مهم گروه مسابقه از ICC زنان T20 جام جهانی اینجا را در روز پنج شنبه.

دعوت به بت 16 ساله Shafali یک بار دیگر ارائه این آتش بازی به عنوان هند به ثمر رساند 49 به صورت یکی در powerplay اور. اما آنها را از دست داده و شش ویکت برای 43 اجرا می شود به هدر دادن شروع خوب است.

Smriti Mandhana (11) که بازگشت به بازی یازدهم پس از از دست رفته آخرین بازی با توجه به بیماری ترک زود هنگام او کشیده لی Tahuhu تحویل به کنده در سوم بیش از.

اما Shafali و Taniya (23) نگهداری بیاد تیک تاک, اضافه کردن 51 اجرا می شود برای دومین باجه.

در 10 بیش از Taniya رفتگان پس از گرفتار شدن توسط آملیا کر در عقب نقطه.

Jemimah Rodrigues (10) و سپس پیوست Shafali به هند رسیده 75-2 در 10 اور.

اما Rodrigues گرفتار شده بود توسط کر در 12th بیش از زمانی که او در تلاش بود به کار یک توپ را به سمت پا به هند تضعیف به 80 3.

کاپیتان Harmanpreet Kaur (1) فرم فقیر ادامه داد: به عنوان او به زودی به کلبه پس از گرفتار شدن و دگرگون توسط لی Kasperek.

Shafali بود که کاهش یافته است و در دراز مدت-در 8 و در اواسط چوگان در 10 بیش از زد از شانس به او پناه به هیلی جنسن در عمق پوشش اضافی خاموش کر.

16-year-old بازکن تا به حال چهار بازدید به حصار و حداکثر سه عکس در نوبت.

چپ دست خمیر Deepti شارما (8) و وداع Krishnamurthy (6) به ارمغان آورد تا 100 در بیش از 15 اما دومی به دام افتاده بود روبروی چوگان توسط کر در آینده به هند کاهش یافت و به 104 6.

Deepti بیش از حد جان در بیش از 18 به عنوان هند رکود خود ادامه داد.

رادا Yadav سپس لعنتی 14 خاموش نه توپ که شامل شش نهایی بیش از, به برخی از احترام به کل.

مختصر نمره:

هند زنان: 133 8 در 20 اور (Shafali Verma 46; آملیا کر 2/21).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>