زنان T20 جام جهانی: هند اسراف پرواز شروع به حل و فصل برای 132/4 مقابل استرالیا

هند حیف و میل پرواز شروع به تا پایان با یک زیر پر 132 در T20 جام جهانی مقابل استرالیا در اینجا در روز جمعه.

شانزده ساله Shafali ورما در زمان هند به 41 برای هیچ از دست دادن چهار اور با معمولی 29 خاموش 15 توپ اما سقوط او از خط خارج نوبت به عنوان دیگر مورد نا امید کرد.

Deepti شارما ساخته شده تشکیل شده است 46-توپ 49 در نیمه دوم نوبت اما قدرت شلیک که در هند مورد نیاز در مرگ اور بود به شدت از دست رفته است.

ارسال به بت هند بودند کروز در 40 برای هیچ از دست دادن چهار اور با Shafali در نظر گرفتن مخالفت پاک کننده با پنج و چهار و شش. اما سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند جس Jonassen (2/24) جامعی دو ویکت سریع, Smriti Mandhana (10 خاموش 11) و Harmanpreet Kaur (2 5) به هند کاهش به 47 برای سه.

Deepti گذاشته سپس 53 اجرا می شود با Jemimah Rodrigues (26 خاموش 33) را تا صد در 16 ،

برای استرالیا Ellyse پری (1/15) و Delissa Kimmince (1/24) بودند دیگر جدا جویند.

زودتر هند ساخته شده rollicking شروع با درب بازکن Mandhana انفجار دو مرز در دوم بیش از خاموش Ellyse پری.

در سوم بیش از Shafali نیز در تولید داخل از شات سراسر پوشش و سپس ارسال یک بیش طولانی در مرزهای خاموش مولی Strano.

سریع کاسه مگان Schutt بود و در خط بعدی برای Shafali او به عنوان شکست چهار مرزهای کردن کاسه به جمع 16 اجرا می شود در بیش از.

India's Smriti Mandhana leaves the field clutching her left shoulder after crashing into the signage while fielding against Australia in the Women's T20 Cricket World Cup in Sydney, Friday, Feb. 21, 2020.

هند Smriti Mandhana برگ این زمینه محکم او شانه چپ پس از توفنده به علامت در حالی که فیلدینگ در برابر استرالیا در زنان T20 Cricket World Cup در سیدنی, جمعه, فوریه. 21, 2020. | عکس های اعتباری: AP

Jonassen شد و سپس معرفی به حمله و او اولین ضربه زده به دام انداختن Mandhana.

پری پس از آن تا به حال Shafali سکس با Annabel ساترلند در اواسط روز به عنوان هند تضعیف به 43 2 در 5.3 اور.

کاپیتان Harmanpreet بیش از حد بود پشت در کلبه پس از او رقصید پایین به زمین در برابر Jonassen تنها به از دست دادن توپ به طور کامل.

Jemimah که تا به حال جان سالم به در ترساندن پس از DRS رد یک کم وزنی تصمیم پس از آن پیوست با Deepti به عنوان آنها به ارمغان آورد تا صد در 16 ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>