نمی خواهد تحمل مشکل در هنگ کنگ می گوید: چین

چین هشدار داد هنگ کنگ معترضان در روز چهارشنبه آن را تحمل کند و آنها را “تکان دهنده مشکل دوباره” در نیمه خودمختار سرزمین بود که مسئولیت ماه از دموکراسی تظاهرات سال گذشته است.

به عنوان COVID-19 عفونت رسید, هنگ کنگ, تظاهرات به دست آوردن بخار

دستگیری های گسترده معترضان و ممنوعیت اجتماعات بزرگ با توجه به کروناویروس (COVID-19) شیوع بیماری در مالی توپی را سرکوب جنبش اعتراضی اما تظاهرات برگزار شده است در هفته های اخیر به عنوان سرایت ترس سهولت.

پلیس هنگ کنگ با استفاده از اسپری فلفل برای متفرق کردن معترضان در آخرین روز جمعه پس از صلح آمیز دارد.

“ما متوجه شده است که خشونت نیروهای آهسته کمی در هنگام مواجه با هنگ کنگ اپیدمی اما در حال حاضر آنها در حال تکان دهنده مشکل دوباره” چین بالا بدن نظارت بر هنگ کنگ گفت: در بیانیه ای با اشاره به سیاه و سفید لباس پوشیده شده توسط بسیاری از معترضان.

COVID-19 | دلار هنگ کنگ تظاهرات و تجمع در برابر برنامه ریزی ویروس قرنطینه مراکز

“دولت مرکزی نمی خواهد بیکار نشستن و تماشای این مجنون و روی عیاشی و بیفکری نیروهای مخرب” گفت: دولت شورای هنگ کنگ و ماکائو امور اداری, و اضافه کرد که معترضان خواست به “کشیدن هنگ کنگ از یک صخره”.

این بیانیه پس از هنگ کنگ اقتصاد ارسال شده در بدترین حالت آن-تا کنون سه ماهه کاهش 8.9% هل دادن خاک های عمیق تر به رکود است.

جرم تظاهرات ضد دولتی آغاز شد و در ماه ژوئن سال گذشته باعث مخالفت با لایحه که اجازه داده اند به فرهنگ جامعه تبدیل سرزمین اصلی چین که در آن دادگاه تحت کنترل حزب کمونیست. اما آنها پس از رشد شامل تقاضا برای دموکراسی است.

پولیس تاکنون 8,000 مردم و شارژ 1,365 بیش از این تظاهرات آخرین آمار رسمی نشان می دهد.

از تایوان, هنگ کنگ و چین رویاهای

خشم نسبت به پکن شده است ملتهب های اخیر بازداشت فعالان برجسته در اتهامات مربوط به تظاهرات و ارشد مقامات چینی اعلام بیشتری می گویند چگونه در هنگ کنگ اجرا شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>