بانک جهانی و بانک انکشاف آسیایی به $588 میلیون دلار به پاکستان برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس

بانک جهانی و بانک توسعه آسیایی را متعهد به ارائه $588 میلیون دلار به پاکستان برای پاسخ اضطراری برای مبارزه با کروناویروس و به آدرس اجتماعی و اقتصادی تاثیر بیماری همه گیر گزارش رسانه ها گفت: در روز جمعه.

با توجه به بیانیه رسمی بانک جهانی ارائه می کنند $238 میلیون دلار و بانک توسعه آسیایی (ADB) $350 میلیون دلار به پاکستان در حمایت از COVID-19 پاسخ اضطراری و برای مقابله با وضعیت اجتماعی-اقتصادی اختلال مرتبط با آن است.

اعلام شده توسط کمیسیون برنامه ریزی پس از دیدار با نمایندگان دو وام سازمان در پاکستان آمادگی و پاسخ به مبارزه COVID-19 فجر روزنامه گزارش شده است.

در این جلسه که ریاست آن را معاون رئیس کمیسیون برنامه ریزی محمد Jehanzeb خان بود که با حضور مدیر بانک جهانی Illango Patchamuthu, ADB کشور مدیر Xiaohong یانگ در کنار دیگر مسئولان و نمایندگان وزارتخانه های امور اقتصادی و دارائی ملی خدمات بهداشتی و درمانی.

در این جلسه همچنین مصوب در اصل یک پروژه مفهوم “ملی پاکستان آمادگی اضطراری و واکنش برنامه برای COVID-19”.

شرکت کنندگان در این نشست توافق کردند که نه تنها آنها نیاز به افزایش همکاری های مشترک در مبارزه با چالش ها اما همچنین برای نشان دادن تعهد شرکت به صورت چند وجهی همکاری در زمینه های مختلف در این گزارش گفت:.

پاکستان coronavirus موارد به شدت افزایش یافت به 453 روز پنج شنبه یک روز پس از آن گزارش خود را دو تلفات با توجه به COVID-19 همه گیر است که ادعا کرده 9,800 زندگی و آلوده بیش از 232,650 مردم در 158 کشور و سرزمین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر