بانک جهانی اعلام کرده است افزایش به 14 میلیارد دلار از این میزان به سرعت در مسیر تامین مالی برای کمک به شرکت ها و کشورها در تلاش های خود را برای پاسخ به گسترش سریع COVID-19 اضافه کردن 2 میلیارد دلار برای بسته بندی اولیه.

در این اطلاعیه آمده میان ترس از عمده رکود اقتصادی جهانی در پی coronavirus که نهفته است بیش از 120 کشور جهان است.

بسته به تقویت سیستم های ملی برای بهداشت عمومی مصلی از جمله برای مهار بیماری, تشخیص و درمان و حمایت از بخش خصوصی این بانک گفت: در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“ضروری است که ما کوتاه شدن زمان بهبودی. این بسته فراهم می کند فوری پشتیبانی به کسب و کار و کارگران خود را برای کاهش مالی و اقتصادی از گسترش COVID-19” دیوید Malpass رئیس بانک جهانی گفت.

گروه بانک جهانی متعهد است که سریع و انعطاف پذیر پاسخ بر اساس نیازهای کشورهای در حال توسعه. پشتیبانی از عملیات در حال حاضر در جریان است و گسترش بودجه ابزارهای تایید شده امروز کمک خواهد کرد که حفظ اقتصاد, شرکت ها و مشاغل, او گفت:.

شرکت مالی بین المللی (IFC) یکی از اعضای گروه بانک جهانی را افزایش دهد آن COVID-19-مربوط به تامین مالی در دسترس بودن به 8 میلیارد دلار به عنوان بخشی از $14 میلیارد بسته تا از قبل 6 میلیارد دلار.

بخش عمده ای از IFC تامین مالی خواهد شد به مشتری موسسات مالی به آنها را قادر به ادامه به ارائه تامین مالی تجارت کار-سرمایه و حمایت میان مدت تامین مالی برای شرکت های خصوصی مبارزه با اختلال در زنجیره تامین ،

IFC پاسخ نیز کمک خواهد کرد که مشتریان موجود در بخش های اقتصادی به طور مستقیم تحت تاثیر این بیماری همه گیر مانند گردشگری و تولید — برای ادامه به پرداخت صورتحساب خود را. بسته را نیز به نفع بخش های درگیر در پاسخ به این بیماری همه گیر از جمله بهداشت و درمان و صنایع وابسته که در صورت افزایش تقاضا برای خدمات و تجهیزات پزشکی و دارو آن اضافه شده است.

“نه تنها این بیماری همه گیر هزینه زندگی می کند اما تاثیر آن بر اقتصاد و استانداردهای زندگی را به احتمال زیاد عمر سلامت اورژانس فاز. با حصول اطمینان از مشتریان خود را حفظ عملیات در طول این زمان ما امیدواریم که بخش خصوصی در کشورهای در حال توسعه خواهد بود بهتر مجهز برای کمک به اقتصاد بازیابی سریع تر,” IFC مدیر عامل شرکت فیلیپ لو houerou است گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی