بانک جهانی نیست با توجه به وام های جدید چین برای مبارزه با کروناویروس رئیس جمهور می گوید

بانک جهانی با ارائه کمک های فنی به چین برای کمک به مبارزه با بیماری کروناویروس اما هیچ وام های جدید, توسعه دهنده, رئیس جمهور, دیوید Malpass گفت: در روز دوشنبه.

Malpass گفته رویترز این بانک مشغول به کار بود با سازمان بهداشت جهانی (WHO) برای کمک به چین از جمله ارائه مشاوره در مورد سلامت گذشته بحران اما طرح هر گونه کمک مالی از آنجا که چین دارای منابع فراوان خود را دارد.

“فکر من این است که ما همه آنها آرزوی سریع راه برای رسیدگی به کروناویروس در چین,” او در مصاحبه ای گفت: در روز دوشنبه. “ما ارائه کمک های فنی در زمینه سلامت, بهداشت و بیماری های سیاست.”

شکل گرفته پس از جنگ جهانی دوم برای بازسازی اروپا و بانک جهانی برخی $470 میلیارد دلار دارایی و تعداد چین در میان بزرگترین وام گیرندگان با $14.8 میلیارد وام متعهد از سال 2011 است. چین نیز بانک سومین سهامدار پس از ایالات متحده و ژاپن است.

“چین خود بزرگ بین المللی ذخایر” و وام های جدید هستند در نظر گرفته شده در این زمان گفت: آقای Malpass سابق مغلوب ساختن پیشی جستن اداره خزانه رسمی که در زمان بیش از به عنوان رئیس بانک جهانی در ماه آوریل گذشته.

چین گزارش شده است که از آن برگزار شد $3.115 تریلیون دلار ذخایر ارز خارجی در ماه ژانویه است.

در یک Jan. 29 بیانیه آقای Malpass ابراز همدردی دچار ضرر و زیان توسط مردم اضافه کرد: “این یک شديد بهداشت عمومی چالش برای چین و سایر نقاط جهان. این تماس به صورت مداوم اقدام هماهنگ و ادامه داد: شفافیت در داخل چین و در سراسر جهان است.”

او گفت: بانک جهانی کارشناسان در بحث و گفتگو با مقامات چینی و می تواند به ارائه کمک فوری در بیماری های مدار بسته, امنیت غذایی, درس های قبلی از بیماری های همه گیر و تجزیه و تحلیل از شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد چین است.

در داخل چین بیش از 300 شرکت از خدمات تحویل مواد غذایی به گوشی های هوشمند سازان به دنبال بیش از $8.2 میلیارد دلار وام به سهولت تاثیر coronavirus منابع بانکی به رویترز گفت.

رشد اقتصادی است که انتظار می رود آهسته به 5% یا کمتر این سه ماهه به دلیل ویروس, یکی از دولت چین اقتصاددان تخمین می زند.

Malpass کاهش یافته است به ارائه یک ارزیابی از تاثیر بحران در چین و یا در جهان, رشد اقتصادی است. او گفت که خیلی زود به می گویند اگر بانک جهانی در حال حاضر ولرم تمام سال هوا خواهد بود را کاهش دهد.

“واضح است coronavirus است کاهش رشد اقتصادی در نیمه اول سال 2020 است. چه عواقب طولانی مدت هستند و باید برای دیدن به عنوان واکنش رخ می دهد و تنظیمات ساخته شده,” او گفت:. “چین است که فقط از بازگشت از یک ماه تعطیلات سال نو خوبی را برای ارزیابی رشد است.”

بیش از حد ثروتمند

پس از گرفتن کار خود را در وزارت خزانه داری در سال 2017 Malpass مهم بوده است از بانک جهانی ادامه داد: کم بهره وام به چین با این استدلال که جهان را دومین اقتصاد بیش از حد ثروتمند برای این کمک ها در حالی که آن را بارگذاری برخی از کشورهای با بدهی از آن کمربند و جاده زیرساخت های برنامه است.

سابق استرنز و شرکت اقتصاددان ارشد که به توصیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 انتخاباتی آقای Malpass نامیده می شود برای اطلاعات بیشتر از منابع این بانک به اختصاص داده شده به کشورهای فقیر در آفریقا و آسیا و آمریکای لاتین است.

یک Feb. 3 بانک جهانی تعهد به نقد و بررسی منابع مالی است که می تواند به سرعت مستقر شد و با هدف در کشورهای فقیر است که می تواند تحت تاثیر این بیماری همه گیر یک بانک رسمی گفت.

چین توافق کردند که برای کاهش استقراض به عنوان بخشی از اصلاحات در ارتباط با 13 میلیارد دلار برای افزایش سرمایه بانک جهانی تایید شده توسط سهامداران در سال 2018 است.

بانک جهانی در ماه دسامبر به تصویب رسید پنج سال جدید چین برنامه ای که برای 1 میلیارد دلار به 1.5 میلیارد دلار سالانه اعطای وام از $1.8 میلیارد دلار سالانه به طور متوسط بیش از پنج سال قبلی..

آقای Malpass گفت: اعطای وام به چین در سال 2020 سال مالی به پایان می رسد که 30 ژوئن احتمال سقوط به زیر این محدوده است.

اگر چه بانک “سیم پیچ” وام خود را به چین تحت نظر یک 2018 افزایش سرمایه این بانک را اعطای تامین مالی برای برخی “جهانی کالا” Malpass گفت.

این شامل زیست محیطی پروژه های بخش خصوصی در توسعه و اصلاحات برای شرکت های دولتی.

تنها چین جدید تامین مالی تایید شده توسط بانک جهانی تا کنون در مالی سال 2020 است که 150 میلیون دلار وام به سمت 686 میلیون پروژه به حفظ جنگل ها در بالا می رسد از حوضه رودخانه یانگ تسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر