جهان عدم به کودکان ارائه یک زندگی سالم, آب و هوا مناسب برای آینده: گزارش

هیچ کشور به اندازه کافی محافظت از کودکان خود را, سلامت, محیط زیست و یا در آینده با توجه به گزارش منتشر شده توسط کمیسیون بیش از 40 کودک و نوجوان کارشناسان بهداشت از سراسر جهان برگزار شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO), UNICEF و لانست مجله.

به گزارش سلامت و آینده هر کودک و نوجوان در سراسر جهان تحت تهدید فوری از تخریب زیست محیطی تغییرات آب و هوا و استثماری شیوه های بازاریابی است که فشار به شدت پردازش سریع مواد غذایی و نوشیدنی های شیرین و الکل و تنباکو در کودکان است.

“با وجود پیشرفت در بهداشت کودک و نوجوان بیش از 20 سال گذشته پیشرفت متوقف شده و قرار است به معکوس” گفت: هلن کلارک نخست وزیر سابق نیوزیلند و روسای کمیسیون.

“برآورد شده است که حدود 250 میلیون کودک زیر سن پنج سال در پایین و کشورهای با درآمد متوسط در معرض خطر هستند و نه خود را رسیدن به پتانسیل رشد و نمو بر اساس پروکسی اقدامات کوتاه قدی و فقر” خانم کلارک گفت.

او گفت: یک نگرانی بیشتر این است که هر کودک در سراسر جهان در حال حاضر چهره وجودی تهدیدات ناشی از تغییر آب و هوا و فشارهای تجاری.

بر اساس این گزارش که شامل یک شاخص از 180 کشور جهان, فقیرترین کشورها نیاز به کار بیشتر برای حمایت از کودکان توانایی به زندگی سالم.

همچنین گفت: بیش از حد کربن تولید گازهای گلخانه ای — نامتناسب ساطع شده از کشورهای ثروتمند — تهدید آینده تمام کودکان است.

اگر گرمایش جهانی بیش از 4 درجه سانتیگراد تا سال 2100 (در خط با پیش بینی های فعلی) این امر منجر به ویرانگر پیامدهای بهداشتی برای کودکان با توجه به افزایش سطح اقیانوس, موج گرما در, گسترش بیماری هایی مانند مالاریا و تب دانگ و سوء تغذیه در این کمیسیون گفت.

با توجه به کمیسیون, کودکان, در, نروژ, جمهوری کره و هلند دارای بهترین شانس بقا و رفاه در حالی که کسانی که در جمهوری آفریقای مرکزی چاد و سومالی, نیجر و مالی صورت بدترین شانس.

هنگامی که نویسنده در زمان سرانه دی اکسید کربن (CO2) تولید گازهای گلخانه ای به حساب, برترین کشورها از جمله نروژ (رتبه در 156) جمهوری کره (166) و هلند (160), trailed.

هر یک از این سه کشور منتشر می کنند 210 درصد بیشتر CO2 سرانه از سال 2030 هدف آن گفت و افزود که ایالات متحده و استرالیا و عربستان سعودی در میان ده تا از بدترین قطره چکان.

قرار گرفتن در معرض تبلیغات

این گزارش همچنین اشاره کرد که کودکان در برخی کشورها دیدم 30000 عنوان بسیاری از تبلیغات در تلویزیون و در یک سال است. علاوه بر این قرار گرفتن در معرض از بزرگسالان جوان به vaping تبلیغات افزایش بیش از 250 درصد در ایالات متحده بیش از دو سال است.

تجاری بازاریابی از تنقلات و نوشیدنی های شیرین به آن اضافه شده است در ارتباط با خرید غذاهای ناسالم و خطر بالاتر ابتلا به چاقی در کودکان است.

کمیسیون نامیده می شود برای جلوگیری از تولید گازهای گلخانه ای CO2 با نهایت فوریت به اطمینان حاصل شود که کودکان در آینده بر روی این سیاره است.

آن گفت: کودکان و نوجوانان باید در مرکز کشور و تلاش برای رسیدن به توسعه پایدار با اجرای سیاست های جدید و سرمایه گذاری در همه بخش ها به کار نسبت به بهداشت کودک و حقوق.

این گزارش توصیه رهبران جهان برای تشدید مقررات ملی مضر تجاری, بازاریابی, پشتیبانی جدید پروتکل اختیاری کنوانسیون حقوق کودک است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>