نسبت به پایان معروف جهان عاشق (WFL) هنگامی که Vijay Deverakonda نشسته بر روی نیمکت پارک (نمی تواند لرزش کردن خاطرات Arjun ردی در اینجا) به دنبال ژولیده و خشک من یادآوری بیانیه اخیر خود که این فیلم خواهد بود که خود را به آخرین داستان عشق. این یک تصمیم خوب است. مهم نیست که چگونه به خوبی او انجام آن را تکراری و خسته کننده به تماشای او به عنوان مرد شکسته حسرت برای عشق خود و به هدر رفتن خود را. این یک بخش از داستان اما به اندازه کافی در حال حاضر. آنچه باعث می شود آن را سخت تر برای همدردی با شخصیت متزلزل فرض WFL.

فیلم زنده می آید زمانی که ویجی می شود Seenayya در معادن زغال سنگ از یللندو, عشق Suvarna (Aishwarya راجش) و Smita (Catherine Tresa); و بعد از آن زمانی که او زندگی می کند از زندگی در پاریس چتربازی و serenading خلبان Iza (Izabelle Leite). به عنوان خرد نویسنده مشتاق Gautam که به امید بازگشت روزهای خوب قدیمی با Yamini (Raashi Khanna) او را پشت در Arjun ردی منطقه.

چلیپا از این فیلم در مورد Gautam است که دست و پنجه نرم کردن با بلوک نویسنده برای یک سال و نیم! توصیف وضعیت احساس ساختگی و حذف از واقعیت است. هر کسی که تا به تعامل با ظهور نویسندگان در دهه گذشته یا بیشتر خواهد می دانم که چگونه بسیاری از شروع به خاموش و با نگه داشتن یک روز کار برای اطمینان از یک درآمد ثابت است که اجرا می شود اما نوشتن در اوایل صبح و اواخر شب با دنده نظم و انضباط. برخی از استراحت برای تحقیق و نوشتن اما مهلت وجود دارد از یک یا دو سال به شکل اگر آنها می توانند یک کتاب منتشر شده است. شما نمی تبدیل شدن به یک خراب منتظر داستان ها و کلمات به سحر بر شما به طور معجزه آسایی.

معروف جهان عاشق

  • بازیگران: Vijay Deverakonda, Raashi Khanna Aishwarya راجش Catherine Tresa و Izabelle Leite
  • مدیر: Kranthi م.
  • موسیقی: Gopi Sundar

این فیلم به ما معرفی به گوتام جهان از طریق چشم بی توجه از Yamini است که تحمل فشار از بلوک نویسنده. او بستگی دارد او را برای همه چیز و در عین حال متوقف کرده است توجه به چگونه خود را در مارپیچ رو به پایین گرفته شده تلفات در او. طبعا او راه می رود ،

Kranthi Madhav می رود جلو و عقب چیدمان با هم Gautam-Yamini عاشقانه از آفتابی روز به کالج. می آید در جهش به ما نشان می دهد گوتام از گذشته قبل از او این خود pitying خراب است.

Raashi طول می کشد مسیر انحرافی را طی و از روشن و خوش مشرب قسمت ما او را دیده ام از دیر به بازی بازی های brooding Yamini. چشم او انجام بسیاری از صحبت کردن به طور موثر. دوبله می توانست بهتر است هر چند. در برخی از مکان های, من تا به حال به فشار برای گرفتن کلمات.

این فیلم را بهترین بخش اتفاق می افتد در یللندو. Vijay مطلب بخشی از Seenayya, spouting Telangana گویش. اولیه تعامل بین او و پدرش (آناند Chakrapani) به ارمغان می آورد در می خندد و همچنین می گذارد سر خود را به تفاوت. Seenayya است و نه بد; هنگامی که او کسی مشاوره برای صرفه جویی در پول برای فرزند خود را در آموزش و پرورش نیز آن را از خود نا امیدی. او ناعادلانه به Suvarna که همه چیز او می تواند به نگه داشتن خانواده قایق از تاب که Seenayya افسانه رئیس خود را Smita. آیشواریا طبیعی است و نقش Suvarna با اعتقاد راسخ. این است که یک بازیگر به مراقب است.

Jayakrishna Gummadi را فیلمبرداری تأکید ناهموار محيط یللندو تا آنجا که آن را بیرون از زحمت های لوکس پاریس بعد. Gopi Sundar موسیقی tonally شیفت بین داستان های مختلف و ‘عشق من’ پیگیری می ایستد.

Vijay مورف به یک ثروتمند لیسانس در پاریس, عشق, فرانسوی, خلبان Iza (Izabelle دارای یک صفحه نمایش جذاب حضور). آن زن دوباره تحمل فشار از خود بی مبالاتی.

سرب جفت های مختلف عشق داستان را بسیاری از زمان روی صفحه نمایش است که شخصیت های دیگر دریافت دامنه محدود مانند آناند Chakrapani و Priyadarshi که به نظر می رسد در تمدید cameo.

هم زمان با داستان های مختلف با هم گره خورده و Gautam, نویسنده می داند که در آن او شده است که نسبت به زنان و نیازهای دوره اصلاح آن را طولانی و خسته کننده سفر.

همانطور که برای قشنگ عنوان فیلم, آن را سخت به بحث در مورد آن را بدون پرتاب در یک اسپویلر. بنابراین ما اجازه دهید که بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی