تست دنیای قهرمانی اوج همه ICC مسابقات: Kohli

هند کاپیتان Virat Kohli در روز چهارشنبه تاریخ جهان آزمون قهرمانی به عنوان بزرگترین در میان تمام ICC حوادث در پی revelations که این بازی را حاکم بر بدن است برنامه ریزی برای بیشتر گل سرسبد سفید توپ مسابقات در طول هشت سال از چرخه 2023-2031.

با توجه به ICC پیشنهاد 2023-2031 آینده تورهای برنامه های (FTP), چرخه, یک پیشنهاد T20 جام قهرمانان اروپا است اختصاص داده شده برای 2024 و 2028 و یک ODI جام قهرمانان اروپا در سال 2025 و 2029 در کنار T20 جام جهانی 2026 و 2030 و ODI جام جهانی در 2027 و 2031.

“من فکر می کنم تست دنیای قهرمانی به عنوان یک ICC مسابقات باید سمت راست وجود دارد. تمام مسابقات دیگر برای من آنها شروع به تحت آن است. این است که احتمالا بزرگترین از همه آنها را به عنوان هر تیم می خواهد به آن را به نهایی در خداوند. ما هیچ تفاوتی ندارد. “ما در آن منطقه. ما می خواهیم مطمئن شوید که ما واجد شرایط به عنوان به زودی به عنوان ما می توانیم و می شود که در قاب ذهن به امید پیروزی که (قهرمانی) گفت:” هند کاپیتان جلوتر از آزمون برای اولین بار در مقابل نیوزیلند از جمعه.

Kohli هیچ شک و تردید که تست دنیای قهرمانی اضافه کرده است بافت سنتی در قالب مسابقات هیجان انگیز تر با امتیاز در ارائه.

“از آن ساخته شده است تست کریکت هیجان انگیز تر و این چیزی است که ما تجربه کرده اند به عنوان یک طرف اگر چه ما نه به حال بیش از حد بسیاری از بازی های دور از خانه. زن و شوهر از بازی در غرب هند و ما به حال یک تور از استرالیا به عنوان بخشی از آزمون قهرمانی. این است که ما برای اولین بار به دور تور را پس از خانه فصل” گفت: Kohli.

کاپیتان انتظار دارد که دو سری تست خواهد شد به عنوان شدید به عنوان مجموعه ای جدید بین انگلستان و آفریقای جنوبی است.

“بازی شدید خواهد بود و تیم را برای برد به جای اقامت برای تساوی آن چیزی است که ما نیاز به در تست کریکت. آفریقای جنوبی در مقابل انگلستان سریال بسیار هیجان انگیز بود. انگلستان موفق به کسب کیپ تاون در آزمون نهایی ساعت و شما نتایج بسیار بیشتری مانند که به دلیل وجود نقاط بسیار بیشتری در خط,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>