جهان را در پاکستان به طور جدی پس از آن است که از لحاظ اقتصادی پایدار: Shah Mahmood Qureshi

وزیر امور خارجه پاکستان شاه محمود قریشی روز دوشنبه در گفت جهان را به کشور خود به طور جدی پس از آن است که از لحاظ اقتصادی با ثبات است.

او این اظهار نظر در حالی که با تاسف که جهان نمی شد مصرف کشمیر موضوع به طور جدی هر چند پاکستان جمعآوری شد آن را در نشست های بین المللی.

“جهان را به پاکستان به طور جدی هنگامی که ما از نظر مالی پایدار است”.

پاکستان وزیر امور خارجه اذعان کرد که بسیاری از کشورها تمایلی به صحبت در مورد مسئله کشمیر و شهروندی (متمم) قانون (CAA) به دلیل منافع اقتصادی خود به هند بود که بازار تجارت برای آنها.

“این چیزی است که در حالی که همه صحبت از اخلاق و انجام درست اقدامات آنها همیشه در خط با حفاظت از خود و منافع اقتصادی” او گفت:.

آقای قریشی گفت: وزارت او را تسهیل سایر وزارتخانه ها برای ایجاد قوی تر روابط تجاری با کشورهای دیگر که کمک خواهد کرد که شما معرفی بهتر شیوه های تجارت در کشور طلوع نیوز گزارش داد.

آقای قریشی گفت: “ده-صنعتی” در پاکستان در سال های اخیر بود و منجر به تعطیل شدن بسیاری از کارخانه ها.

“سوال در مورد زمانی که این فرایند [de-صنعتی] آغاز شده است. اگر صنایع در حال بستن در حال حاضر چیزی که باید اتفاق افتاده در چند سال گذشته به موجب این روند” وزیر شد به نقل از به نقل از طلوع نیوز.

او گفت: قرار دادن سرزنش و یا بازی سیاست در اقتصاد را در خدمت هیچ هدف اما یک راه حل باید در بر داشت.

پول نقد در بسته دولت پاکستان شده است اجرای اقدامات ریاضت به بهبود این کشور در امور مالی. در ماه ژوئیه سال گذشته, پاکستان, ثبت نام یک ارز ذخیره کمتر از 8 میلیارد تومان – به اندازه کافی برای پوشش تنها 1.7 ماه از واردات است.

صندوق بین المللی پول به طور رسمی تایید تومان 6 میلیارد دلار وام به پاکستان در ماه جولای سال 2019 با استناد به “مهم” چالش های اقتصادی است. پاکستان تا کنون دریافت میلیاردها دلار کمک مالی از کشورهای مانند چین و عربستان سعودی و امارات متحده عربی در طول سال مالی جاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر