اولین e-زیارت در فرانسه لورد حرم

فرانسه لورد کاتولیک روم حرم در روز پنج شنبه سازماندهی آن برای اولین بار تا کنون e-زیارت پس از coronavirus بحران نقاشی مجازی مخاطبان از 80 میلیون نفر از سراسر جهان است.

لورد معمولا فشار می آوردند در تابستان با زائرانی که سفر گاهی اوقات در سراسر جهان به نور یک شمع در محراب که در آن کاتولیک ها بر این باورند که مریم باکره به نظر می رسد.

اما با پروازهای ریشه بسیاری از مرزهای بین المللی هنوز هم بسته و اجتماعی فاصله قوانین در جای خود با توجه به کروناویروس همه گیر لورد تا به حال برای پیدا کردن یکی دیگر از راه.

محراب در جنوب غربی فرانسه پخش انبوه و نماز در تمام طول روز در پنج زبان مختلف در تلویزیون و رسانه های اجتماعی برای e-زیارت لقب “لوردس ایران”.

زنده جشن گرفت در طول بعد از ظهر از این غار به علامت وفادار به اعتقاد هجدهم و آخرین ظهور مری به یک دختر جوان است. برنادت سوبیرو. در سال 1858.

این غار که به غار که در آن سوبیرو است گفت: به دیده مادر عیسی.

این سایت همچنین دارای یک بهار با مشهور قدرت شفا از آن زائران نوشیدنی.

حتی عملا “وجود واقعی و همدلی بین زائران گفت: Olivier Ribadeau-دوما پیشوا محراب از لورد.

سالگرد است: “فرصت برای همه کسانی که از دور به هم, حتی اگر آن را هرگز جایگزین آینده در زیارت,” او اضافه شده است.

یک تیم از کشیش قرار گرفتند مسئول در پاسخ به زبان های مختلف در رسانه های اجتماعی مورد نماز نیت “اما همچنین به پرسش های مربوط به امکانات و زیارت به لوردس یا سوال در مورد ایمان” گفت: Mathias تریر سر ارتباطات لورد.

مانند بسیاری از سایت های مذهبی, Lourdes تبدیل به فناوری برای حفظ ارتباط با جانبازان پس از آن بسته شد برای اولین بار در فرانسه سخت ویروس مستند.

تلویزیون لورد بینندگان در حال حاضر افزایش یافته است, با, گاهی اوقات تقریبا 150,000 انداز در روز, در حالی که در پناهگاه زیر در Facebook Live شروع به پریدن کرد بیش از 400 درصد و تعداد آن از جدید Twitter و Instagram followers سر به فلک کشید.

“در طول مستند ما به وضوح دیدم که محراب — به روی عموم بسته — هرگز تا به حال بسیاری از بازدیدکننده داشته است توسط هر وسیله در دسترس است. ما قابل درک است که ما تا به حال به گسترش این بدان معنی است” گفت: آقای تریر.

با این حال روز پنجشنبه رویدادهای خاص در مجموع 15 ساعت زنده فیلم جذب در مجموع مخاطبان از 80 میلیون نفر از اروپا و آمریکا و آسیا و آفریقا, با توجه به برگزارکنندگان.

لورد بازگشایی در 16 ماه مه پس از اینکه بسته به مدت دو ماه اما تقریبا تمام تابستان سنتی زیارت لغو شده اند و محراب است که تنها با پذیرش فرد زائران.

“محراب اجرا می شود عملا به طور انحصاری بر روی کمک های مالی و به خصوص کمک های مالی داده شده در این سایت گفت:” آقای تریر.

وضعیت جدی است, نه فقط برای سایت زیارت بلکه برای کل منطقه او اضافه شده است.

این سایت انتظار هشت میلیون یورو (9 میلیون دلار) کسری بودجه برای سال 2020 با توجه به همه گیر است و با استفاده از e-زیارت به عنوان یک فرصت به تماس برای کمک های مالی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>