اولین یوگا دانشگاه خارج از هند شروع آن بعد از فارغ التحصیلی دوره بعد از این سال در ایالات متحده همراه با پژوهش در هند باستان عمل و پذیرش آن آغاز خواهد شد در ماه آوریل مسئولان دانشگاه گفت: در روز شنبه.

این Vivekananda یوگا دانشگاه (VAYU) تاسیس اولیه آن دانشگاه در لس آنجلس با بودجه 5 میلیون دلار.

Sree Sreenath یک استاد از دانشگاه کیس وسترن شده است نام آن رئیس جمهور و هندی گورو یوگا H R Nagendra به عنوان رئیس آن دانشگاه در بیانیه ای گفت.

این برنامه خواهد رول از ماه اوت سال 2020 که پذیرش خواهد بود با شروع از آوریل سال 2020 برای کارشناسی ارشد برنامه یوگا تحت رهبری Sree Sreenath به عنوان موسس و رئیس این دانشگاه در بیانیه ای گفت.

اعلام توسط دانشگاه آمد و ظرف سه ماه پس از دریافت به رسمیت شناختن رسمی از اداره به صورت خصوصی تحصیلات دانشگاهی کالیفرنیا به ارائه یوگا مبتنی بر برنامه های آموزش عالی در نوامبر سال 2019.

VAYU خواهد تسهیل تحقیقاتی مشترک اعتباری و نقل و انتقالات و برنامه های مشترک با چندین برتر دانشگاه های سراسر جهان است.

به عنوان Swami Vivekananda گفت: آموزش و پرورش تجلی کمال در حال حاضر در VAYU با هدف ارائه man-ساخت و ملت-ساختمان آموزش و پرورش با ترویج همه جانبه توسعه شخصیت در دانش آموزان از نسل بعدی آقای Nagendra در بیانیه ای گفت به PTI.

VAYU است که گفته می شود مغز کودک از آقای Nagendra سابق دانشمند از ناسا که در حال کار بر روی تبدیل یوگا به اجتماعی مربوط به علم در چهار دهه گذشته.

پس از آغاز اولین دانشگاه یوگا در هند (S-VYASA) در سال 2002 آقای Nagendra گفت او خواهان ایجاد یک دانشگاه جهانی برای یوگا مبتنی بر آموزش عالی با ترکیب بهترین از شرق با غرب است.

دانشگاه کمک خواهد کرد هزاران نفر از معلمان یوگا در آمریکا که یوگا آموزش و پرورش محدود به 200 یا 500 ساعت از گواهی برنامه های برای پیشرفت بیشتر به دانشگاه مبتنی بر آموزش عالی گفت: Prem Bhandari عضو VAYU هیئت مدیره.

این است که بیشتر به تلاش های نخست وزیر نارندرا مودی بود که ابزاری در بیانیه سازمان ملل متحد روز بین المللی یوگا در ژوئن 21st, خود yoga guru H R Nagendra تیم کار سخت ساخته شده است که استقرار یوگا در دانشگاه ما یک واقعیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی