بزرگترین دستکش ساز می بیند کمبود به عنوان coronavirus مبارزه خوشه

Malaysias بالا, دستکش, شرکت Bhd که باعث می شود یک در هر پنج دستکش در سطح جهانی انتظار دارد با کمبود محصول به عنوان تقاضا از اروپا و ایالات متحده خوشه به دلیل گسترش شیوع کروناویروس است که بیش از ظرفیت آن است.

این شرکت با گسترش حمل و نقل بار به منظور مقابله با افزایش تقاضا اجرایی رئیس Lim اندکی چای به رویترز گفت از طریق تلفن در روز جمعه.

آقای لیم گفت: سفارشات دریافت شده در چند هفته گذشته عمدتا از اروپا و ایالات متحده تقریبا دو شرکت ظرفیت تولید است. بالا دستکش می تواند به تولید 200 میلیون لاستیک های طبیعی و مصنوعی با دستکش در روز است.

وجود دارد در حال حاضر بیش از 600 ، 000 coronavirus موارد در سراسر 202 کشور و سرزمین در سطح جهانی با ایالات متحده پیشی گرفتن چین به عنوان کشوری با بیشترین عفونت. اروپا همچنان ادامه دارد به گزارش بیشترین مرگ و میر.

برخی از مشتریان وحشت سفارش; به طور معمول آنها سفارش 10 ظروف یک ماه اما در حال حاضر آنها به طور ناگهانی افزایش به 20 ظروف, او گفت:.

سازمان جهانی بهداشت روز جمعه هشدار داد که “مزمن کمبود جهانی, شخصی, دنده محافظ” است که در میان فوری ترین تهدید برای مهار ویروس تلاش.

قطعا کمبود وجود دارد. آنها سفارش 100% بیشتر ما تنها می تواند افزایش 20% وجود دارد بنابراین کمبود حدود 50% تا 80% است.

استثنایی خرید حرکت می تواند یکی دیگر از سه ماه اما سفارشات در حال انتظار برای قوی باقی می ماند تا نه ماه حتی به عنوان تقاضا از بازارهای آسیایی آغاز شده است به آهسته کمی Lim گفت.

به مقابله این شرکت با تنظیم آن در زمان تحویل از عنوان کوتاه به عنوان 30 روز تا 150 روز است.

آقای لیم گفت: این شرکت به حصول اطمینان از تمام مشتریان خود دریافت سهم عادلانه از دستکش اضافی تحویل داده است.

ما خود را مدیریت حجم محدود کردن آنها به خرید بسیاری هر مشتری. ما باید به مدیریت اما خوب مشکل ما را حل کند او گفت:.

آقای لیم گفت: این شرکت با اضافه کردن ماشین های جدید در هر هفته می تواند به افزایش تولید خود را به میزان 30%.

این ماه, بالا, دستکش شدت آن کارخانه بهره برداری 10 ٪ تا 95 ٪ و انتظار برای رسیدن به حداکثر نزدیک بهره برداری در ماه آوریل است.

این شرکت با عجله به منبع حدود 1000 نفر از کارگران به نگه دارید تا. بالا دستکش به طور معمول استخدام از نپال است اما در حال حاضر پیش نویس کارگران از مالزی به دلیل محدودیت های مسافرتی.

ما نیاز به حدود 10 درصد کارگران اضافی. در طول این سفر محدودیت) ما نیز قادر به کارگران از نپال. بنابراین ما هیچ چاره ای و ما را به استفاده از برخی از کارگران محلی به کمک در بسته بندی ویژه.

بالا دستکش گفت: آن زنجیره تامین است که به خوبی متنوع و خوش بینانه آن را مسائل مربوط به منابع و مواد در چند هفته آینده. مالزی را تایید کرده است برخی از تولید کنندگان در کالاهای ضروری بخش به ادامه عامل تحت شرایط خاص در کشور مستند به پایان می رسد که در تاریخ 14 آوریل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر