کشتی کج | Bajrang با هدف به اوج خود در طول بازی های المپیک

گسترش coronavirus فراتر از محدوده مرکز چین wreaked ویران کردن با برنامه از تعدادی از المپیک امیدوار.

در کشتی المپیک مقدماتی مسابقات برنامه ریزی شده از مارس 27 تا 29 در قرقیزستان در حال حاضر لغو شده است. Sakshi مالک یک مدال برنز از ریو 2016 است فقط در یکی از فرصت های بیشتر (در ماه مه در بلغارستان) به ایجاد کلاس و امیدوار است که شیوع ندارد “له رویاهای او”.

حتی آن را به عنوان تاثیر نمی گذارد هند یکی از بزرگترین مدال چشم انداز در توکیو 2020 Bajrang Punia واجد شرایط به عنوان او بسیار زود به 26 ساله گفت: این مهم باید نسبت به بحران در یک بشردوستانه سطح.

“بسیاری از مردم فوت کرده اند و این وحشتناک” Bajrang گفت: در یک رویداد برگزار می شود به اعلام یک ارتباط بین JSW گروه الهام بخش, موسسه ورزشی و لوازم تغذیه. “این نه تنها در مورد ورزشکاران را در مورد هر فرد است. به عنوان ورزشکاران در این کشور ما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن. اما شما فقط نمی تواند آن را نادیده بگیرد.”

“چین و ایتالیا و ایران و بسیاری از مکان ها در اروپا…مردم نمی تواند از وجود دارد و یا وجود دارد. اگر اورژانس وجود دارد و آنها نمی توانند سفر؟”

تا کنون توکیو 2020 مقامات شده اند ثابت قدم در عقیده خود را که در بازی های المپیک را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده.

آن است که با این یقین که Bajrang برنامه هایی برای آموزش هر چند او مطمئن نیستید از رویدادها او را به ریز لحن خود را آماده سازی.

“هدف من این است که در طول بازی های المپیک” Bajrang گفت.

“هر کشتی گیر از جمله من می آید را به بازی های المپیک با رویای برنده یک مدال. من نمی باید هر گونه اشتباه. من دسته (65 کیلوگرم) یک دشوار است. وجود دارد حدود 12-13 کشتی گیران که می تواند ضرب و شتم هر کسی. “

در اخیر, آسیایی, کشتی, قهرمانی در خانه Bajrang از دست داد به ژاپن Takuto Otoguro یک حریف خود را که او تا به حال موفق به شکست در جهانی 2018 عنوان قهرمانی برخورد بیش از حد.

“من نمی تواند به من 100%. وجود فشار و چند روز قبل از آن من تا به حال حصبه. اما من کار بر روی نقاط ضعف من. من پا دفاعی بهبود یافته است. همچنین, من استفاده می شود به تن امتیاز اولیه و بازیابی بعد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>