WWE را رومن رینز مذاکرات پدری, خانواده و ساخت باز گشت به حلقه

Roman Reigns (نام واقعی: Leati Joseph Anoai) است به دلیل ادعا می کنند که او یکی از پرکار ترین اسامی در سرگرمی های ورزشی, می شود آن را بحث برانگیز حرفه ای نمودار خود را معصوم موفقیت در داخل حلقه یا خود داستان الهام بخش از ضرب و شتم leukaemia و بازگشت به عمل است. در اوایل این سال سابق WWE champion سرفصل ساخته شده برای انصراف از اجرای برنامه در حلقه for WWE با توجه به COVID-19 شیوع همه گیر در ایالات متحده آمریکا حتی اگر ورزشی سرگرمی لباس تلقی شد ضروری کسب و کار.

زمانی که حاکم کشیده بود — او را به چهره خاموش در برابر کشتی گیر کهنه گلدبرگ در مسابقات قهرمانی کشمکش در رسلمنیا قبل از اینکه جایگزین براون Strowman — این گمان وجود دارد که آیا آن را برای دلایل بهداشتی یا اگر او تا به حال یک خرید اینترنتی با کارفرمای خود.

اما 35 ساله روشن است که او در سلامت کامل است و او در زمان تصمیم گیری به عنوان همسر خود (ورزشکار سابق و تناسب اندام, مدل گالینا بکر) انتظار بود و او نمی خواست به افشای خانواده اش به ویروس.

در یک مصاحبه اختصاصی با MetroPlus, حاکم, مذاکرات در مورد ایجاد توازن میان پدر در حالی که روال تناسب اندام خود را دست نخورده در خانه به عنوان او آماده برای باز گشت به جدید طبیعی ” که در انتظار او در WWE.

WWE’s Roman Reigns talks fatherhood, family and making a comeback into the ring

تبریک ، چگونه است که چند ماه گذشته شده است به عنوان یک پدر ؟

آن را دشوار است… آن را سخت برای به دست آوردن دو بچه ها هماهنگ و در همان برنامه به طوری که آنها نمی نگه دارید تا تمام شب! آنها به نظر می رسد که این ترفند کوچک آنها می خواهم به بازی در حدود 6.30 صبح وقتی است که من واقعا از خواب بیدار چشم روشن و آماده برای رفتن… اما آن را بزرگ بوده است. آن شده است یک نعمت بزرگ به آن دو بیشتر شده و قادر به گسترش خانواده ما درخت.

چقدر مهم بود که آن را برای شما روشن است که شما در طول انجام این بیماری همه گیر از آنجا که شما نمی خواهید برای قرار دادن خانواده خود را در خطر است ؟

برای من فقط تا به حال به یک انتخاب برای خانواده من. این شرکت (WWE) انجام داده است همه چیز را که آنها می توانید آن را به امن ترین محیط کار ممکن است. آن است که محل کار بود که من لزوما نگران است.

تصمیم گرفته شد عمدتا به دلیل هر یک مجری سفرهای بسیار و ما همه یک گروه متنوع و از همه جا. من متقاعد نشده و من نمی توانم اعتماد این واقعیت است که همه مصرف آن را به طور جدی و قفل خود را در خانه مانند من. من اعتماد زندگی من با همکاران من هر بار که من پا در حلقه اما من فقط نمی تواند قرار داده و اعتماد همان زمانی که آن را به فرزندان من و همسرم و خانواده من درگیر است.

اما من نمی خواهم آن را به می آیند که من علیه این شرکت در همه چون من عاشق WWE. من بخشی از این شرکت فقط از من یک پسر کوچک. همین دلیل است که من همیشه آن را به طوری شخصا زمانی که من نماینده آنها.

رومن رینز در آندرتیکر

  • پس از کشتی افسانه Undertaker اعلام بازنشستگی خود را در فصل پنجم و نهایی خود را docu-سری برای WWE network, آخرین سوار بود که پخش شده در یکشنبه, ژوئن 21, حاکم است و همچنین نگاه به عقب در زمان او مواجه آیکون.
  • حاکم شد و تنها دوم کشتی گیر به ضرب و شتم آندرتیکر در رسلمنیا مسابقه در طول جشن 30 سال از زندگی حرفه ای طولانی با WWE. “آن شده اند که بهتر است اگر یادداشت برداری به دست آورده بود به جای من در رسلمنیا 33. من می خواستم برای از دست دادن. بلافاصله من بود که غریزه از احترام. اما داستان نبود گردد که راه” کشتی گیر گفت: ESPN.

بنابراین هنگامی که شما تصمیم به بازگشت شما را آماده رقابت با هیچ زندگی می کنند به مخاطبان اگر زمان وضع موجود همچنان ادامه دارد?

من آماده به سر و صدا مردم اگر شما می دانید منظورم چیست. من آموزش لب به لب من در طول این بیماری همه گیر.

تا آنجا که به انجام در مقابل خالی عرصه مربوط می شود آن را دشوار است و من واقعا ستایش همه بچه ها و دختران که در حال انجام آن است. همه چیز را که من تا کنون آموخته بود به منظور رسیدن به یک واکنش و تعامل با طرفداران ما… به طوری که سخت ترین قسمت است.

اما هنگامی که آن پایین می آید به آن, من میخوام در آن وجود دارد و رقابت در بالاترین سطح… امیدوارم برای یک عنوان. بیشتر به طور خاص, جهانی قهرمانی. اگر نه من در آنجا خواهد بود تا ثابت کند که من نه تنها بالای کوه اما من کوه است. من [WWE] و بزرگترین ستاره بدون در نظر گرفتن اگر من در نشان می دهد یا نه… پس من باید همه چیز را ثابت کند و همه چیز را برای از دست دادن به عنوان به خوبی.

WWE’s Roman Reigns talks fatherhood, family and making a comeback into the ring

شما بسیار محبوب در هند و طرفداران و حتی می خواهم شما را به عمل در بالیوود است. این چیزی است که شما خودتان را انجام می دهند ؟

من در عشق با داستان سرایی و ایجاد شده است. بدیهی است که با WWE باز دروازه. هند تنها یکی از بهترین نمونه های, شما می دانید. عشق و حمایت است باور نکردنی است و آن را فراهم کرده است من بسیاری از فرصت های مختلف و رنگ در نور شده است و بسیار ویژه است.

من نمی توانم تشکر از هند WWE Universe کافی است. من شده است وجود دارد بیش از دو برابر است, و آن را بسیار ویژه. راه مردم هند دریافت کرد من بار کردم برچسبشده در, آن را فقط به سطح بعدی از واکنش و پذیرش بنابراین من می توانم با تشکر از شما بچه ها به اندازه کافی برای اینکه همیشه برای من خیلی خوب است.

آن نوع از عشق درایوهای من به جلو به ادامه خواهید به یک سرگرم کننده, آیا آن را در WWE, هالیوود یا بالیوود. اگر وجود دارد یک راه برای سرگرم منحرف کردن و ایجاد فرار از واقعیات, من همه برای آن است.

Watch رومن رینز در عمل هر شنبه در زندگی WWE SmackDown از 5.30 بعد از ظهر (IST) و WWE فیلم های پرفروش روزانه در 8 ساعت در SONY ده 1 & SONY ده 3 کانال

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>