“X-Men و در 20′: Ian McKellen, Hugh Jackman, Halle Berry جشن مناسبت

اول X-Men فیلم تبدیل شده 20 و اعضای بازیگران, Ian McKellen, Hugh Jackman, Halle Berry و فامکه یانسن مشخص شده نقطه عطف سال از انتشار جهش فیلم در رسانه های اجتماعی.

بر اساس شخصیت های خلق شده توسط استن لی و جک کربی در کمیک مارول “X-Men” به کارگردانی Bryan Singer منتشر شد در سال 2000 و موفقیت آن منجر به یک سری از عواقب لذت ببر و اسپین-آف با محبوبیت این سری شاهد ظهور مجدد دربارهی نوع.

McKellen که بازی مغناطیسی مغناطیس در فیلم های به اشتراک گذاشته تصویر در توییتر که در آن او می تواند دیده می شود ساخت یک تماس از یک “کار باجه تلفن” با تاریخ انتشار این فیلم قابل مشاهده در بزرگ احتکار.

“آن بیست سال پیش هنگامی که هنوز هم وجود دارد یک کار باجه تلفن در بلوار سانتا مونیکا و فرناندز” او زیر نویس عکس.

جکمن که به شهرت بین المللی به عنوان adamantium-چیتی جهش انواع پستانداران گوشتخوار دله در هالیوود فیلم “X-Men” مشترک یک ویدئو از آموزش های اولیه روز مبارزه با انواع پستانداران گوشتخوار دله و قیافه.

“بنابراین در اینجا چیزی است. زمانی که استودیو پرسید: اگر من می تواند در شکل دادن به بازی انواع پستانداران گوشتخوار دله در 3 هفته … من ممکن است (اند) بیش از وعده داده شده. اما شما نمی باید بیش از حد ؟ سالگرد مبارک X-Men و جهان. #xmen,” بازیگر گفت.

جکمن دارای رکورد جهانی گینس برای “طولانی ترین حرفه ای به عنوان یک live-action ابرقهرمان مارول” برای بازی انواع پستانداران گوشتخوار دله. او شخصیت در هشت فیلم در حق رای دادن در حالی که fronting “X-Men و ریشه: انواع پستانداران گوشتخوار دله”, “انواع پستانداران گوشتخوار دله” و “لوگان” را swansong به عنوان جهش در سال 2017.

بری که ستاره دار به عنوان آب و هوا جهش طوفان مشترک یک کارتون از خودش با اعضای بازیگران به عنوان شخصیت خود را – انواع پستانداران گوشتخوار دله, Jean Grey, بازی های برگزار شده توسط, فامکه یانسن و سایکلوپ essayed توسط James Marsden.

“#XMen20thAnniversary” او زیر نویس عکس در Instagram داستان.

Janssen مشترک پوستر از این فیلم در Instagram و نوشت: “مبارک سالگرد 20th باشد به X-Men فیلم”.

فیلم اصلی نیز ستاره دار پاتریک استوارت به عنوان استاد X بنیانگذار X-Men, گروه, Rebecca Romijn به عنوان رمز و راز, Anna Paquin به عنوان Rogue ری پارک به عنوان وزغ Tyler Mane به عنوان Sabretooth, در میان دیگران.

آینده “جدید جهش” خواهد بود که 13 و پایانی فیلم در سری بعد از دیزنی به ارث برده این فیلم بر دستیابی به 20th Century Fox.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>