یازدهم وسواس به دنبال قوی در میان نارضایتی داخلی به احتمال زیاد دلایل چین rogue رفتار کارشناسان می گویند

به دلایل مختلف مانند رشد نارضایتی داخلی در برابر رئیس جمهور چین سیاست های اقتصادی خود وسواس به نگاه قوی و نگرانی در مورد مشروعیت بین المللی ممکن است رانندگی در چین misadventures در شرق لاداخ و دریای چین جنوبی, جهانی, کارشناسان امور راهبردی گفت: در روز پنج شنبه.

همچنین بخوانید: تحلیل | برای چین را تایید کرد coronavirus چالش می آید لادن با هزینه های اقتصادی و سیاسی خطرات

آنها گفت: تنش های اضافه شده به یک حس دلهره در آمریکا و اروپا و بخش هایی از آسیا است که چین را در تعامل بیشتر رفتار پرخاشگرانه در تعقیب ارضی و منافع است که به نوبه خود افزایش احتمال جدی و هماهنگ با مقاومت مواجه پیشرو جهانی بازیکنان است.

“قطعا وجود دارد هزینه های اقتصادی چین را تحمل خواهد کرد” گفت: پل Staniland دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه شیکاگو است.”سوال این است که ما نمی توانیم پاسخ این است چگونه شدید اقتصادی مقرون به واقع خواهد بود و بالاتر از همه, چقدر, درد, چینی رهبری است که حاضر به قبول نسبت به دستاوردهای آن را می بیند از پیشرفت بیشتر قاطعانه استقرار در منطقه” او گفت PTI در یک ایمیل ،

چین اقدامات در شرق لاداخ متناسب با الگوی از خود رفتار پرخاشگرانه در سایر نقاط آسیا از جمله دریای چین جنوبی و دریای چین شرقی که در آن ساخته شده است ادعای ارضی اغلب در سابقه تاریخی و در مورد فیلیپین با نادیده گرفتن حقوقی بین المللی حاکم است. اصولا این اختلافات با ژاپن و اندونزی و مالزی و فیلیپین و برونئی کامبوج و ویتنام, در میان دیگران.

همچنین بخوانید: چین فشارهای داخلی در حال رانندگی Xi Jinping را در موضع سختی در مرز می گوید جانباز پکن watcher Jayadeva Ranade

Vipin نرنگ استادیار علوم سیاسی در موسسه تکنولوژی ماساچوست گفت: چین تلاش شدید برای گسترش آن قاطعانه نفوذ و ادعای ارضی در امتداد خط کنترل واقعی(LAC) در شرق لاداخ و در جای دیگر در آسیا می تواند ناشی از دلایل مختلف.

“این می تواند هر چیزی از فرصت طلبی به نگرانی در مورد هند تکمیل پروژه های زیربنایی مانند DS-DBO (Darbuk-Shyok-Daulat التماس Oldie) جاده به نگرانی های بین المللی یا داخلی مشروعیت که در آن Xi Jinping معتقد است که او نمی تواند استطاعت به نگاه ضعیف” او گفت PTI.

چین بسیج نیروهای خود در بخش غربی از لاک در اعداد بزرگ با بهره گیری از هند اشتغال ذهنی با COVID-19 بیماری همه گیر.

“چین بهره برداری از یک پنجره از فرصت ها برای ایجاد عمق نفوذ در سراسر تنوع از نقاط به طور همزمان گفت: آقای نرنگ همچنین یک محقق در دانشگاه هاروارد Olin موسسه مطالعات استراتژیک.

از 255 کیلومتر DS-DBO جاده که جاده های مرزی سازمان ساخته شده است بیش از یک دوره از دو دهه متصل له به مهم استراتژیک Daulat التماس Oldie(DBO) در نزدیکی قراقروم منتقل می کند. جاده در امتداد Shyok و Tangtse رودخانه و هند دسترسی به چندین استراتژیک نکات کلیدی است.

علاوه بر درگیر شدن در یک عمده نظامی مناقشه با هند در شرق لاداخ چین بوده و در حال گسترش آن دریایی یمن در دریای چین جنوبی و دریای چین شرقی نمایش تلاش در تهاجمی تحکیم کنترل بر رقابت سرزمین که جهان شده است مبارزه با COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن بیش از 600 ، 000 نفر در سراسر جهان.

یکی دیگر از امور راهبردی متخصص Dr Laxman و توسعه behera گفت: یازدهم سیاست های اقتصادی هستند و باعث خشم چین و توهین آمیز در مرز می تواند یک دلیل برای منحرف کردن توجه و تقویت قد و قامت خود را.

او اشاره کرد که چینی ها هرگز شفاف در مورد آنچه انجام می دهند. “هیچ کس نمی داند قصد خود را. آن است که بسیار مات و جامعه” او گفت:.

این بود آشکار از این واقعیت است که چینی ها هرگز به جزئیات تلفات آنها رنج می برد در Galwan دره درگیری در 15 ژوئن در حالی که هند در صف مقابل و گزارش 20 مرگ و میر. با توجه به اطلاعاتی آمریکا گزارش, چینی, رنج می برد 35 تن رسیده است.

چین خواهد شد “هرگز در مورد مراقبت از تلفات خود را و آنها بسیار خوب در پنهان کردن همه حقایق است. این واقعیت است که وجود دارد شدید تلفات در کنار خود. اما آنها هرگز آن را به خود مردم است. که راه آنها انجام کارها” دکتر و توسعه behera گفت.

هند معاون سابق رئیس ستاد ارتش Lt Gen (retd) Subrata ساها همچنین گفت PTI که چین خود را آزاد تلفات آمار و ارقام به دلیل آن می ترسید داخلی واکنش در چین پس از شنیدن در مورد انسان دست دادن.

در مصاحبه با PTI ماه گذشته سفیر چین Sun Weidong حال حاضر به نشانی سوال مهم از قبیل: چرا چین با توسل به نظامی تهاجمی رفتار در هنگام مبارزه COVID-19 برترین بود برای جهان; چه انگیزه ای پشت این تجمع عظیم نیروهای نظامی و چرا چینی نظامی انجام, وحشیانه, حمله به سربازان هندی در Galwan دره.

چینی فرستاده شد همچنین پرسید که آیا چین می خواهد سربازان درگیر در حمله به سربازان هندی در Galwan دره و چه چینی مصدوم شکل است. اما خورشید sidestepped سوالات.

ژنرال Saha گفت: سفیر سکوت بود و در نتیجه چین سیستم استبدادی است که “بسیار به شدت کنترل شده” و که در آن است کاملا عادی برای مردم پایین در سلسله مراتب به گریز از مسائل برای آنها که نمی ترخیص بر خلاف هند که در آن دموکراسی مقامات اجازه می دهد تا به ذهن خود صحبت می کنند.

“این جای تعجب نیست که مردم تمایلی به صحبت کردن. آن است که رانده شده توسط این واقعیت است که مجموع قدرت این است که تثبیت یک قدرت — رئیس جمهور کشور و دبیر کل حزب کمونیست و رئیس کمیسیون مرکزی نظامی تمام قدرت در یک فرد واگذار,” او گفت:.

“آن است که بسیار قدرتمند نوع حکومت. آن است که غیر طبیعی نیست برای مردم پایین خط بود و تمایلی به صحبت می کنند و هر چیزی که برای آنها ندارید ترخیص کالا از گمرک,” او اضافه شده است.

اما کارشناسان می گویند این پنهان کاری و نظامی آن را در یک هزینه اقتصادی به چین است.

Staniland دانشگاه شیکاگو متخصص گفت: میزان ممکن است زیان های اقتصادی بستگی دارد که آیا کشورهایی مانند هند و ویتنام به طور موثر می تواند در رقابت با کشور کمونیستی و اینکه آیا شرکت در آمریکا و ژاپن و اروپا خواهد شد و در واقع تغییر رفتار خود را.

“من فکر می کنم چین رفتار قطعا افزایش احتمال جدی هماهنگ مقاومت مواجه برابر آن رفتار. که گفت:, آن را خیلی زود به بگویید که چه تاثیر دراز مدت خواهد بود” گفت: Staniland که همچنین یک غیر مقیم محقق در جنوب آسیا برنامه در موقوفه کارنگی برای صلح بین المللی.

“شکی نیست که چین می خواهد به تغییر شکل برخی از جنبه های کلیدی از نظم جهانی به نفع خود بهره برداری,” او اضافه شده است.

در ضمن Tilak Devasher یک عضو کمیسیون امنیت ملی مشورتی هیئت مدیره گفت: PTI که چین را توهین آمیز در شرق لاداخ دندانه دار بین المللی آن تصویر اضافه کردن “وجود دارد دلیل به این باور است که وجود دارد و همچنین داخلی ملاحظات برای رئیس جمهور یازدهم می شود تا بی پروا.”

اما “بقیه جهان نشان داده است که آن را نمی خواهد قبول چین قلدری تاکتیک. بسیاری از کشورها به خصوص دموکراسی هستند که با هم به مقاومت در برابر چین است. وجود خواهد داشت قابل توجه هزینه اقتصادی برای چین” Devasher اضافه شده است.

“این واقعیت است که آن را پنهان کرده است آن تلفات نشان می دهد که ضرر و زیان شدید شد و آن را نمی خواست عمومی و جهان به مورد آن می دانیم. شده است وجود دارد خشم در چین در مورد سربازان گرفتن مناسب last rites. جهان به تماشای چگونه هند شهدا داده شد کامل نظامی افتخارات در مکان های مربوطه خود را,” او گفت:.

“این عدم ارج نهادن به آن مرحوم سربازان منعکس کرده ضعیف در چین نظامی دلاوری. آن را نشان داده است که چین نمی خواهد احترام دو جانبه و یا موافقت نامه های بین المللی و یا آن را به احترام آنها را تنها تا آنجا که آنها را مناسب. آن را ثابت شده است که چین چنین توافق نامه هیچ حرمت است. بقیه جهان را به خیاط سیاست های خود را بر این اساس,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>