Yediyurappa به اصرار PM برای بیشتر تسهیلات

کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa تصمیم گرفته است در برابر اعمال هر بیشتر مستندات و یا منع رفت و آمد در دولت و گفت: او را با اصرار نخست وزیر نارندرا مودی برای کاستن از محدودیت های موجود برای از سرگیری فعالیت در بخش های مختلف.

“من به درخواست تجدید نظر به PM فردا تسهیلات” آقای Yediyurappa به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه پس از شرکت در یک pooja انجام شده در Shankara Mutt در بنگلور, دعا برای کنترل coronavirus گسترش یافته است. وزرای C T راوی و K Sudhakar نیز حضور داشتند.

آقای Yediyurappa خواهد ارتباط برقرار کردن با نخست وزیر روز چهارشنبه.

در دور اول در روز سه شنبه آقای مودی تعامل با رئیس وزرای متحده و UTs که کمتر COVID-19 موارد است. در دور دوم از جلسه روز چهارشنبه او را در صحبت کردن با CMs متحده با تعداد بیشتری از موارد.

آقای Yediyurappa اصرار داشت که حداکثر تعداد COVID-19 موارد مثبت در کارناتاکا شد و با توجه به افرادی که از کشورهای دیگر و اصلی خود را تماس با ما.

به عنوان صاحبان کافه ها و رستوران ها سالن های ورزشی و استخرهای شنا و سینما شده اند خواستار آرامش مستند هنجارهای وزیر است و انتظار می رود به بحث در مورد این مسائل با نخست وزیر منابع گفت.

با وجود مشکلات اقتصادی دولت منتشر کرده است ₹1000 کرور روپیه در روز دوشنبه برای ارائه غرامت برای 50 لاخ کشاورزان است. مرکز منتقل ₹2,000 هر یک به کشاورزان تحت PM Kisan Samman Nidhi و دولت دولت تصمیم گرفته است به انتشار اضافی ₹4,000 ارشد وزیر گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید