یمن جدایی طلبان اعلام حکومت خودگردان در جنوب

اصلی یمن را در راس گروه اعلام کرد اوایل روز یکشنبه که این امر ایجاد حکومت خودگردان در مناطق تحت کنترل خود را که توسط عربستان سعودی حمایت دولت هشدار داد که “عواقب فاجعه بار”. این حرکت را تهدید به تجدید درگیری بین امارات متحده عربی-حمایت جدایی طلبان در جنوب شورای موقت (STC) و ایران متحدان اسمی در ایران حتی به عنوان سازمان ملل متحد در تلاش است برای تضمین آتش بس در سراسر کشور برای مقابله با رمان coronavirus.

STC مستقر شده اند نیروهای خود را در روز یکشنبه در عدن در جنوب بندر است که موقت مقر دولت سرنگون از پایتخت یمن توسط ایران-تراز وسط قرار دارد حوثی ها جنبش است. ایسنا روزنامه نگاران دیدم STC مبارزان در یک ستون از کامیون وانت و وسایل نقلیه نظامی در یک خیابان اصلی در عدن.

STC یکی از گروه های اصلی مبارزه علیه داعش به عنوان بخشی از یک ائتلاف به رهبری عربستان سعودی است. اما جدایی طولانی حمایت عربستان شریک ائتلافی امارات متحده عربی که به درگیری با نیروهای دولتی در گذشته است.

در بیانیه ای STC اعلام کرد حکومت اضطراری در عدن و تمام جنوب استان گفت: این امر را کنترل عدن بندر و فرودگاه و دیگر نهادهای دولتی مانند بانک مرکزی است.

که توسط عربستان سعودی حمایت دولت و مناطق جنوب شبوه, Hadhramout و Socotra در میان معدود مناطق تحت ائتلاف کنترل صادر جداگانه اظهارات رد اظهارنامه.

یمن را به وزیر امور خارجه محمد Hadhrami گفت: STC اعلام تشکیل “از سرگیری خود مسلحانه” و “رد و عقب نشینی کامل از ریاض توافق” یک معامله که به پایان رسید قبلی ایستاده-بین جدایی طلبان و دولت در سال گذشته.

STC “را به تنهایی خطرناک و عواقب فاجعه بار برای چنین اعلام” او در بیانیه ای گفت.

STC معاون رئیس جمهور هانی علی Brik دولت را متهم به مانع توافق است. در یک پست توییتر او تصریح کرد اتهامات علیه هادی دولت از سوء مدیریت و فساد اتهامات را رد می کند.

CORONAVIRUS آتش بس

یمن فرو رفته در خشونت های پس از حوثی ها در یمن سرنگون هادی دولت از قدرت را در صنعا در اواخر سال 2014 باعث ائتلاف به رهبری عربستان سعودی را به دخالت.

درگیری دیده می شود به عنوان یک جنگ نیابتی بین عربستان سعودی و ایران شده است در یک بن بست نظامی ،

حوثیها هنوز هم در بسیاری از شهرهای بزرگ با وجود جنگ که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر است. این جنگ را فشرد تامین خطوط در فقیرترین شبه جزیره عربستان ملت ترک میلیون ها نفر از مردم در آستانه قحطی و وابسته به کمک های بین المللی.

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی اعلام کرده است یک آتش بس یک طرفه باعث ملل درخواست به تمرکز بر روی بیماری همه گیر کوروناویروس. آن را تمدید آتش بس در روز جمعه برای یک ماه اما با حوثی ها را نه قبول آتش بس و خشونت همچنان ادامه دارد.

در حالی که یمن گزارش کرده است تنها یک مورد تایید شده از رمان coronavirus کمک گروه ترس از وقوع فاجعه بار باید آن را در میان یک جمعیت دچار سوء تغذیه در کشور با یک خرد نظام سلامت و کمی تست.

سازمان ملل متحد در تلاش برای تشکیل مجازی ایران برای ایجاد یک آتش بس دائمی هماهنگی coronavirus تلاش ها و توافق های انسانی و اقتصادی اعتماد سازی اقدامات برای راه اندازی مجدد مذاکرات صلح متوقف شده از اواخر سال 2018 است.

STC که گفته است می خواهد آن را شامل می شود در هر گونه مذاکرات سیاسی در ژانویه کشیده کمیته اجرای ریاض معامله است.

امارات متحده عربی که مانند STC مخالف اسلامگرای حزب اصلاح است که به شکل ستون فقرات هادی دولت تا حد زیادی کوچک شده و حضور خود را در جنگ سال گذشته حفظ نفوذ از طریق هزاران نفر از مبارزان جنوب آن پشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>