بله بانک کلاهبرداری: Kapil Dheeraj Wadhawan ارسال به CBI بازداشت تا آوریل 4

دیوان مسکن سرمایه گذاری محدود (DHFL) مروج Kapil و Dheeraj Wadhawan تولید شد قبل از ویژه Central Bureau of Investigation (CBI) دادگاه در روز دوشنبه ظهر و remanded به زندان مرکزی آژانس تا مارس 4.

ابتکارات دستگیر Wadhawans از خانههای ییلاقی در Mahabaleshwar در Satara در مارس 26 خود را به اتهام دخالت در بله بانک کلاهبرداری.

سازمان دیده بان | بله بانک بحران توضیح داد

در آن گزارش اطلاعاتی (FIR) تحقیق آژانس ادعا کرده است که بله بانک سرمایه گذاری کرده بود ₹3,700 کرور در کوتاه مدت اوراق قرضه از DHFL بین آوریل و ژوئن 2018 که Wadhawans گفته به یک بازخوردی از ₹600 کرور به سابق مدیر عامل و مدیر عامل رعنا کاپور در قالب وام به DoIT شهری سرمایه گذاری (India) Pvt. Ltd. یک شرکت ثبت شده به نام آقای کاپور دختر.

بانک مرکزی تا به حال به دست آمده غیر bailable حکم علیه این دو در مارس 17, اما آنها تا به حال دستگیر شده است. در مارس 9, Wadhawans بودند که به قید وثیقه همراه با یک گروه از 23, مردم, مسخره مستند قوانین و سفر به Mahabaleshwar از Khandala بعد از ارشد IPS افسر در صفحه اصلی بخش رسمی با صدور نامه اجازه می دهد آنها را به سفر.

پس از داد و بیداد های Wadhawan برادران در 18 آوریل به دست آمده موقت از بازداشت و پس از خود وکیل التماس کرد که این دو نباید دستگیر شود در وسط این بیماری همه گیر.

دادگاه ویژه اعطا حفاظت از دستگیری تا مارس 5. اما در حالی که اعطای کمک های CBI شنیده نمی شد. در آوریل 25, CBI با نزدیک شدن به دادگاه برای لغو امداد اعطا شده به Wadhawan که داده شد توسط دادگاه زیر که دو برادر بازداشت شدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>