‘شما را به یک هسته از حقیقت و ضربه آن را’

مجموعه ای بود و فانوس نارنجی و صحافی چراغ های قشنگ در شور چسبنده نسیم تابستان در Worli Koliwada. رقصنده در جشن روشن سایش ساخته شده راه خود را از طریق مارپیچ خطوط شهری ایجاد کرد برای رسیدن به این مجموعه از Netflix اصلی فیلم یه باله – bedecked به ساقه یک جشن دیوالی.

“این است که یک چشم انداز جدید از دریا لینک از این طرف. آن بوده است بسیار دیده می شود بر روی صفحه نمایش اظهار داشت:” تولید Siddharth Roy Kapur, تکان, به سمت پل پر زرق و برق ، شرکت خود Roy Kapur, فیلم در حال حمایت از پروژه دوم کارگردان از ویژگی های Padma شری awardee Sooni Taraporevala پس از همکاری خود را در این اسم (2006) – یک Mira Nair فیلم ساخته شده در Taraporevala را فیلمنامه. یه بالهبا الهام از یک داستان واقعی نمودار سفر دو مرد جوان به نام Nishu (Manish Chauhan) و سرکش آصف (Achintya بوز) با بمبئی طبقه کارگر پس زمینه pirouetting راه خود را به بین المللی باله مدارس تحت هدایت یک از پیری و غیر عادی اسرائیلی-آمریکایی باله معلم – Saul (Julian Sands).

عناصر ناهمخوان

به عنوان موسیقی blared بیش از سخنرانان مدیر ماند و نه آرام در حالی که طراح رقص Shiamak داور در زمان کمر و هدایت بازیگران Achintya و Mekhola بوز آنها به عنوان spiritedly رقصید در سراسر مجموعه ای با دوربین بر روی آنها متمرکز شده و با انبوهی از مردم و تشویق آنها ، در حاشیه شن و ماسه و Chauhan خندید و نقل مکان به موسیقی است. “این جشن دیوالی که پسران به معلم خود را به, و برای اولین بار او را به رقص بالیوود” مشترک نویسنده و کارگردان Taraporevala قبل از اشاره به Mekhola و اضافه کردن بدون دادن مقدار دور “او شخصیت یک معما است. او و Asif باید یک پیوند است که بر اساس رقص است.”خارج از باله و موسیقی فیلم می کشد در عناصر از تعدادی از رقص-سبک “دلیل واقعی پسران از hip-hop [و b-boying] پس زمینه و بالیوود است که همه در اطراف ما. [بنابراین] این فیلم رو کامل پالت بسیار نامتجانس رقص و موسیقی گفت:” Taraporevala.

مدیر ارائه کرده است یک نگاه اجمالی به این داستان قبل از – در سال 2017 14 دقیقه ای مستند به همین نام است. “رقص یک فرد ثروتمند را زیاده روی” گفت: Chauhan در کوتاه مدت (که نقش خود را در Netflix فیلم) در طول فیلم از او و جوان رقصنده Amiruddin شاه تمرین خود حرکت می کند در یک قطار محلی. مدیر برداشت Chauhan شاه و باله استاد یهودا کارشناسی ارشد و یا داستان برای ترجمه به یک واقعیت مجازی, مستند, عکاسی 360 درجه برای فیلمساز آناند گاندی VR آزمایشگاه. “آن را کاملا مجذوب من به خواندن و شنیدن در مورد داستان خود را – [دیدن] آنچه آنها به دست آورد. [باله] بسیار نخبگان و تو رفتگی در دیوار جهان [و] هیچ پسران رقص باله. [در عین حال] بچه ها که نشنیده موسیقی کلاسیک [شد] خیلی خوب در دو سال است که آنها از یک بورس تحصیلی به [لندن] باله سلطنتی [و آمریکایی اورگان باله تئاتر] فقط یک چیز فوق العاده گفت:” مدیر قبل از ادامه “فیلم مستند فیلم کوتاه [بود] کاملا متفاوت وحش از نوشتن [کارگردانی] یکی از ویژگی های فیلم است. [با این ویژگی] شما را به یک هسته از حقیقت و نوع آن را منفجر.”

واقعیت داستان ملاقات

یک بشاش Chauhan نشسته در تقاطع بین واقعیت و داستان – essaying شخصیت بر اساس داستان زندگی او را. وقتی پرسیده شد که در مورد پری-مانند سفر Chauhan اعتراف کرد: “من هرگز می خواستم برای تبدیل شدن به یک رقصنده. من مخفی در حمام مدرسه [هنگامی که ما تا به حال به رقص]. اما به عنوان یک پسر نوجوان من معرفی شد به قدرت حرکت و backflips سرد به نظر می رسید.” بعد او را نجات داد تا پول پیوست, Ashley Lobo را Danceworx آکادمی و ملاقات کارشناسی ارشد یا که دیدم جرقه در خود دانش آموز است. “من نمی دانم آنچه که او را دیدم” خندید Chauhan “من نمی دانم باله انگلیسی من بد بود و تمام [باله] اصطلاحات در فرانسه. او گفت: همه چیز [رفت و بر سر من]!” کارشناسی ارشد و یا یک بار دیدم Chauhan تمرین بعد از کلاس جلوی آینه گفت: Chauhan “پس او ماند و بعد از کلاس با من و بعد گفت:” من به شما یاد می دهد که شما در حال انجام آن اشتباه است!'”

Achintya پا در بازی آصف (که مبتنی بر شاه) پس از شاه بود (و است) آموزش در مدرسه باله سلطنتی. “پژوهش” گفت: Achintya گرفتن یک ثانیه به فکر می کنم در مورد کار که رفت به essaying شخصیت او “بود تا حدی انجام می شود. اگر وجود دارد به عنوان مثال است که نیاز به داده می شود [در Danceworx کلاس] است یا Manish یا امیر یا هر دو آنها است.” Taraporevala نشان داد که Achintya آموزش باله برای حدود شش ماه تحت سیندی Jourdain و همچنین آموخته b-boying برای این نقش است. پس زمینه خود را, اما در دوره معاصر و موسیقی جاز. Achintya نیز اضافه شده است که آصف به طور قابل توجهی متفاوت از آرام متمرکز شاه.

برای شن و ماسه (A Room with A View, 1985 و ترک لاس وگاس, 1995), Saul داستان (بر اساس Ma طلای جهان را) انجام شده حس لذت از سرنوشت. “[فیلم] است که در مورد یک الگوی آشکار خود را به عنوان فرش نعوظ کشیده است – وجود دارد که غیر قابل اجتناب به [این] سفر اگر شما به دنبال رویای خود را. Saul است که به دنبال تحقق و اعتصاب طلا [اینجا].” او متوجه شد که موضوع غیر قابل اجتناب در داستان خود را بیش از حد – از بودن و مسحور توسط Laurence Olivier عملکرد در ریچارد سوم (1955) به عنوان یک دختر هشت ساله برای پیوستن به لندن مدرسه مرکزی گفتار و درام در حدود یک دهه بعد. فیلم Taraporevala به اشتراک گذاشته شده حدود 55 زبان نقش و بازیگران شامل جیم Sarbh دانمارکی حسین و ویجی Maurya.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>