این قطعه شروع می شود با یک, قطع, ریتم بافندگی. به زودی, ملودی, طول می کشد بیش از برگشتاندن شنونده را به رویایی soundscape. ‘Youvanam’, موسیقی تصویری است که در جوانی و در اکثر آن تعریف شخصیت ، مدیر Shyla توماس می گوید او نمی باید به فکر می کنم دو بار در مورد این موضوع. “جوانان یک دوره در زندگی که مملو از احتمالات است. و من فکر کردم چرا که نه در انتخاب عشق به تعریف دوره است.”

اما او همچنین می خواستم به نگه داشتن آن ساده و relatable. شات در یک بافت واحد در Manjavilakam نزدیکی نییتینکرا اجرا شده توسط Padmashree-برنده ویور Gopinath دست بافندگی و موضوعات ارائه رنگارنگ تنظیم برای آهنگ. “عشق با موضوع مرکزی, من می خواستم به رسم تشابه بین فرایند بافندگی و عشق می گوید:” Shyla. در واقع به عنوان آهنگ پیشرفت کل فرایند بافندگی می گیرد به عنوان یک پشت داستان.

آلبوم حساس تجسم عشق و اشتیاق پیش بینی و شادی گنجانده شده است.

‘Youvanam’ از سازندگان Pennaalمجموعه ای از پنج آهنگ ها که به تصویر کشیدن پنج مرحله در زندگی یک زن است. Conceptualised توسط Shyla توماس و شانی Hafees, Pennaal ادای احترام به زنانگی.

قبلی بخش می گوید: Shyla دریافت تشویق بازخورد. برای اولین بار در این سری با عنوان “Baalyam’ در ماه مارس منتشر شد 2019 و ستاره دار خواننده Shreya Jayadeep. ویدیو قطاری از معصومیت دوران کودکی است. در جولای همان سال دومین آلبوم “Koumaram’ منتشر شد. کارگردانی شده توسط ملی برنده جایزه بازیگر Surabhi لاکشمی این آلبوم به تصویر کشیده نوجوانی و پیچیده آن طیف از احساسات است. “Surabhi استفاده از عناصر Nangiarkoothu به زندگی را به احساسات. و ما احساس بلوغ می تواند به تصویر کشیده بهترین طریق رقص می گوید:” Shyla.

Shyla که تفننی است در روزنامه نگاری, شعر مهار و جهت می گوید: او تا به حال شده است خانههای گلی خالی بیش از یک مفهوم مانند Pennaal برای برخی از زمان. این ایده در زمان فرم و شکل پس از او مورد بحث آن را با دوستان و خواننده شانی. “Surabhi که همچنین یک دوست عزیز, من را تشویق می گوید:” Shyla که به اعتبار تعدادی از آهنگ ها.

شعر, موسیقی, جهت و اقدام عمدتا توسط زنان است. ‘Baalyam’ و ‘Koumaram’ نوشته شده توسط Shyla و موسیقی به ثمر رسانده بود توسط نوازنده Gayathri Suresh. شانی است آواز برای ‘Koumaram’ بود که کارگردان Surabhi. ‘Youvanam’ نوشته شده و خوانده شده توسط شانی و کارگردان Shyla. موسیقی شده است به ثمر رساند هندوستانی خواننده Madhuwanti Narayan. “ما می خواستیم به عنوان بسیاری از زنان در هیئت مدیره به عنوان امکان پذیر است. در بعد بخش ما شامل ویولن تاریخ Revathy و tabla, هنرمند Ratnashree Iyer می گوید:” Shyla.

بعدی در این سری است که ‘Mathruthwam’ (مادری) نوشته شده توسط Shyla کوک شده توسط Gayathri و آواز توسط Shani. پس از آن می آید ‘Vardhakyam’ (سن) نیز تشکیل شده توسط Shyla و تشکیل شده توسط Gayathri. فیلم انتظار می رود که این سال منتشر شد.

این آلبوم متشکل از آهنگ جایزه نیز با عنوان Thusharamیک غزل که در درد جدایی. نوشته شده توسط Smitha Saleem و تشکیل شده توسط Archana Gopinath آن شده آواز توسط Gayathri Suresh.

فیلمبردار Pappinu صدا, طراح Ranganath Ravee و Colourist رامش CP شده است بخشی از این پروژه بیش از حد.

‘Youvanam’ از زندان آزاد شد بازیگر Mohanlal را در صفحه FB و پوستر منتشر شده از بازیگر آشا Sarath. Dhanya Ananya که یک پلیس زن در فیلم Ayyapanum Koshiyum, ویژگی های این آلبوم است. فیلم های در حال تولید توسط Timesworld رسانه ها و Ayurdha Media House (متعلق به Shyla و شینی).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی