خود را مستند پخش توسط F16s’ Abhinav Krishnaswamy

‘No More Cake’ توسط چای

شامپانی, ژاپنی, کوارتت, شناخته شده برای آن خشن زندگی می کنند نشان می دهد غواصی عمیق تر به آنچه که تبدیل به یک امضا صدا: یکی که مخلوط اهل تفریح و بازی sparkly ملودی با کثیف پانک خشم.

‘Din Raat’ توسط Lifafa

از دهلی نو-بر اساس تولید شده است مسئول برای قرار دادن برخی از ستارگان کار می کنند. ‘Din Raat’ به certifiable سوسیس از آخرین نسخه Jaagoاست رویایی synths شنا بیش از ضربان دار باس و سازهای کوبه ای تبدیل هر کسی به یک مؤمن.

‘بنابراین شما در حال صدمه زدن به احساسات من” توسط کارولین Polachek

در تمام آهنگ ها در مورد فاصله بین عاشقان به طور خاص در این دوران کارولین Polachek را تحویل می دهد و این لحن از آخرین آلبوم اضطراب سخت و ناگهانی وزن اضافه از حسرت.

‘حرفه ای پسر توسط دوریان Electra

این نوع رقص هنرمند می اندازد تا یک لحن است که جاذب و عبوس نقد دفتر فرهنگ و 9-به-5 چیزی که به نظر می رسد به خصوص دور از ما در حال حاضر.

‘من و تو’ با کربو

این آهنگ از تولید آخرین نسخه است شادی بخش, رانندگی, قطعه ای از الکترونیک که آرام آنجا که درگیر.

بزرگسالان در حال صحبت کردن با سکته مغزی

مدتها در انتظار آزادی از جشن نیویورک پنجگانه را نا امید نیست. گروه خود را حفظ داستان زیبایی, باز کردن آهنگ آشنا ترکیبی از گیتار جاذب خطوط ملودیک تماس-و-پاسخ Julian Casablancas کلاسیک آوازی تحویل. سکته مغزی به خوبی و واقعا به عقب!

‘نمی تواند سرد Me Down’ توسط صندلی ماشین زیرسری

خواهد تولیدو لسس خود را با نام تجاری مستقل فوریت با synths از سال 1980 در آخرین نسخه.

‘خانه از دیروز” توسط آریل صورتی

یکی از پیشگامان hypnagogic پاپ آریل ارائه می شود و در عین حال یکی دیگر از lo-fi gem حمل و نقل شنوندگان به دوران آنها هرگز متعلق به.

‘Kiss My Super Bowl حلقه” توسط باغ

این دو ساخت در تازه پانک و سر و صدا گرایش جفت شدن اتشی DnB ریتم با نا موزون ملودی گیتار برای آهنگ های که شبیه به شکار کردن با سرعت بالا.

‘کمی خدا در دست من’ با قوها

یاد نویز راک قوها شناخته شده برای خود را پوچ تاملات در خوفناک. چه مقدمه ای بهتر از این یک چیز عجیب و غریب مارس از marinations در اخلاق و میر و کمدی ذات?

‘خشونت’ توسط پارکت دادگاه

استقراض از Afrobeat عمل می کند به ارائه یک کاملا اصلی سیاسی سرود پارکت دادگاه در angriest ترین jaded grooviest. خواننده گروه اندرو وحشی تف خالص زهر به او ثابت می کند آیه پس از آیه که خشونت زندگی روزمره.

جدید صبح همان روال قدیمی

‘رهایی’ کثیف پروژکتور

دیوید Longstreth مشغول بوده است در طول سال. در حالی که به طور مداوم قرار دادن موزیک به عنوان کثیف پروژکتور های ترانه سرا همکاری با هنرمندان مانند Solange Kanye West و Paul McCartney. ادامه جادوگری در نوشتن ملودی برای صدای زن, ‘ارباب’ تسکین دهنده گفته در مورد حرکت رو به جلو است.

“تظاهر دوستان با کاسه

Dhruv بهلا می افزاید: یکی دیگر از پر در کلاه خود, انتشار, بیشتر, از خود راضی مواد در کنار کار خود را با اعمال مانند Prateek Kuhad و اجرای آن بچه. “تظاهر دوستان قصیده به دوستی و نه پوست ما ریخته و repurpose به امید اتصال با کسی جدید.

‘مرگ با عزت’ توسط Sufjan Stevens

برخی از کلاسیک حزن انگیز گزارشات توسط acoustic indie است تمایلی مسیح. شما ممکن است بخواهید به تماس مادر خود را بعد از این.

هیچ کس با مک Demarco

مورد علاقه همه ادم واکس در مظاهر شهرت یک هنرمند استعفای خود را به سرنوشت. Dehumanised با اعداد و ارقام است.

‘زیبا Pimpin’ توسط Kurt ننگین

چیزهای بسیار عجیب و غریب در حال حاضر برای همه. Kurt ننگین صوتی پایکوبی در مورد گاهی اوقات قادر به تشخیص شما که آینه روز عبور meshing به هر یک از دیگر تمام مفاهیم قبلی از زندگی روزمره ارائه شده نادرست است.

ما خیلی دوست دارم به می دانم که چگونه شما مشغول نگه داشتن در خانه. به ما بگویید چه شما در حال گوش دادن به در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>