صفر مردم در انتخابات به عنوان لهستان دارای عجیب و غریب, شبح انتخابات

لهستان در انتخابات روز یکشنبه بود که یکی از کتاب های تاریخ به عنوان مراکز رای دهی بسته باقی می ماند و مردم در انتخابات را در ساعت صفر با توجه به بحران سیاسی در تنظیم کردن با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همچنین بخوانید: هندی مهاجر در لهستان در اعتراض کا و NRC

اتحادیه اروپا عضو از 38 میلیون نفر از مردم در بر داشت خود را در این عجیب و غریب “منطقه گرگ و میش” مخمصه است که در آن انتخابات ریاست جمهوری به طور رسمی و نه به تعویق افتاد و نه لغو زیرا دولت و مخالفان قادر به توافق بر سر قانون اساسی و راه حل های امن.

“امروز روز انتخابات بدون انتخابات” چپ مجلس Tomasz Trela نوشت: در Facebook, پس از سازماندهی یک رویداد رسانه ای در مرکز شهر لودز به بیان ترس خود را در این وضعیت است.

آقای Trela و یک شخص سیاستمدار از ائتلاف چپ نشان داد تا با, در خانه, برگه های رای در یک مدرسه است که به طور معمول استفاده می شود به عنوان یک ایستگاه رای گیری و پرسید: چرا آنها قادر به رای دادن.

“مرکز رای دهی بسته شده است که به معنی کسی که لغو انتخابات. اما معلوم نیست که چه کسانی و یا در چه پایه و اساس است,” او گفت.

ضد دولتی جنبش اعتراضی شهروندان لهستان سازماندهی یک رویداد در پایتخت ورشو, لهستان گفت نیاز به بازسازی از زمین تا.

حقوقی پوچی

“دولت قادر به انجام انتخابات برای امروز برنامه ریزی شده. و یا رای گیری و یا هر آنچه شما می خواهید به آن تماس بگیرید, در این کاباره که آنها مرتب برای ما” جنبش co-رهبر پاول Kasprzak به خبرنگاران گفت:.

همچنین در روز یکشنبه در سمت چپ مجلس Krzysztof Gawkowski تمدید عمومی دعوت به هر گروه سیاسی در مجلس به عضویت در یک میزگرد در “چگونه به انجام عادلانه و صادقانه انتخابات است.”

بسیاری از احزاب مخالف در حال حاضر توافق کردند که ملاقات روز شنبه در حالی که راست کنفدراسیون خانههای گلی خالی است پاسخ خود را.

حاکم جناح راست قانون و عدالت (PiS) حزب قصد ندارد برای شرکت لهستانی اخبار PAP سازمان گزارش شده است.

“ما در یک مه از حقوقی پوچی” ورشو مبتنی بر علوم سیاسی استانیسلاو Mocek گفت: AFPانعکاس گسترده سر خاراندن و نگرانی است.

دولت “باید اعلام کرد یک فاجعه طبیعی به طور قانونی به تعویق انداختن انتخابات” تحت قانون اساسی او اضافه شده است.

این PiS داد و دور آن امتناع از انجام این کار گفت: لهستان coronavirus وضعیت شدید است به اندازه کافی به حکم حرکت می کند.

حزب اتحاد ضمنی نیز بودند که آن را به اعلام یک فاجعه طبیعی شرکت های چند ملیتی در حال حاضر در لهستان خواهد ادعا مبالغ هنگفتی غرامت است که دولت را سخت فشرده برای پرداخت.

اما مخالفان لیبرال و بسیاری از ناظران همچنین یکی دیگر از دلایل که چرا دولت تعیین شد, در مارس 10, تاریخ, با وجود نظرسنجی نشان می دهد که سه نفر از چهار قطب می خواستم تعویق.

پوچ و خالی

مخالفان که به مدت طولانی به نام برای تاخیر بیش از نگرانی های که رایگان, عادلانه و امن انتخابات غیر ممکن است تحت مستند معتقد است که PiS می خواهد انتخابات برگزار شد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که خود را متحد و وقت آندره Duda برنده است.

رئیس جمهور کنونی حزب سوسیالیست و می تواند امن دور دوم در دور اول با 50 درصد آرا اما حمایت خود را از احتمال افت هنگامی که اثرات اقتصادی همه گیر احساس می شود.

ماه گذشته PiS-کنترل مجلس به تصویب یک قانون بیان این انتخابات برگزار می شود پستی رای تنها در تلاش برای آرام کردن نگرانی های بهداشتی در حالی که حفظ تاریخ.

اما مخالفان کنترل سنا نشسته در قانون برای هفته قبل از رد آن را ترک دولت هیچ وقت برای سازماندهی انتخابات.

هفته گذشته PiS و آن متفقین توافق حزب اعلام کرد که این نظرسنجی خواهد بود اعلام تهی و خالی است ،

“پس از مه 10 سال 2020 تاریخ می گذرد و دیوان عالی کشور annuls انتخابات به عنوان انتظار می رود در پرتو این واقعیت است که رای نمی خواهد جای گرفته اند به مجلس اعلام خواهد کرد جدید انتخابات ریاست جمهوری برای اولین بار در دسترس است تاریخ” آنها در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>