ZPTC اعضای تحریم Panchayati راج Sammelanam

Zilla Parishad ارضی حوزه (ZPTC) از اعضای Talamadugu و Utnoor mandals در ادیلبد منطقه G. گانش ردی و Charulatha Rathod در روز یکشنبه راه می رفت از Panchayati راج Sammelanam پس از رد یک فرصت برای صحبت می کنند.

آقای گانش ردی وارد بحث با ادیلبد MLA Jogu Ramanna حاکم TRS بود که ریاست این برنامه به معنای به بحث در مورد طرح اقدام برای توسعه همه جانبه روستاها است.

به عنوان بحث پیشرفت های Talamadugu ZPTC عضو به دنبال کسب اجازه از صندلی بود که به سرعت تکذیب کرد. او را متهم به MLA از دادن فرصت به صحبت می کنند تنها به نمایندگان حزب حاکم.

جنگل وزیر A. Indrakaran ردی و دیگران به نظر می رسید به نفع آقای گانش ردی صحبت کردن اما MLA تکان دادن نداشت. استدلال به پایان رسید در ZPTC اعضای راه رفتن.

در ضمن افتتاح این برنامه وزیر بر نیاز به انسجام میان نمایندگان و مسئولان برای توسعه روستاها. “این است که تنها از طریق تلاش های هماهنگ که شامل همه روستاها می توان به ارائه امکانات اولیه” او گفت:.

بعد Pattana Pragathi برنامه نیز برگزار شد. Boath MLA Rathod Bapu رائو Zilla Parishad رئیس Rathod Janardhan, MLC Puranam Satish جمع آوری A. Sridevasena و اضافی جمع G. Sudha Rani و M. David (بدن محلی) نیز شرکت کردند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>